افشاگری بازیگر «ستایش» از پشت پرده انتخاب بازیگران در سینما

0
15افشاگری بازیگر «ستایش» از پشت پرده انتخاب بازیگران در سینما

بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» گفت: متاسفانه دستیاران کارگردان در سینمای کشور پادشاهی می‌کنند، در اکثریت موافق کارگردانان اطلاع درستی از انتخاب بازیگران ندارند، گا‌ها کارگردانی یک بازیگر را انتخاب می‌کند، اما دستیار وی به دروغ بازیگر انتخاب شده را مشغول به کار اعلام می‌کند و به سراغ بازیگری می‌رود که منافعش را تامین کند.

به گزارش افکارنیوز،

زهرا سعیدی ، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: مدت‌هاست که در هیچ پروژه سینمایی و یا تلویزیونی حضور پیدا نکرده‌ام، پیشنهاداتی طی ماه‌های گذشته داشته‌ام، حتی توافق نهایی هم انجام شده اما بعد از مدتی هیچ خبری از گروه نمی‌شود و بعدها می‌فهمم که بدون اطلاع من اثر تولید شده است. 

اخبار چهره ها – وی در همین راستا ادامه داد: من بیش از یکسال است که در هیچ پروژه‌ای حاضر نشده ام و واقعیت امر خودم هم دلیل این غیبت را نمی‌دانم، متاسفانه انتخاب بازیگران توسط عواملی غیر فنی و غیر سینمایی رخ می‌دهد، عوامل انتخاب کننده بازیگران افراد و اشخاصی هستند که شاید کمتر به حرفه بازیگری اشراف داشته باشند. 

بازیگر سریال «مریم مقدس» با اشاره به چرخه نامناسب انتخاب بازیگران در سینما اظهار کرد: متاسفانه دستیاران کارگردان در سینمای کشور پادشاهی می‌کنند، در اکثریت مواقع کارگردانان اطلاع درستی از انتخاب بازیگران ندارند، گاها کارگردانی یک بازیگر را انتخاب می‌کند اما دستیار وی به دروغ بازیگر انتخاب شده را مشغول به کار اعلام می‌کند و به سراغ بازیگری می‌رود که منافعش را تامین کند. 

وی در همین رابطه اظهار کرد: سینمای امروز مشکلات فراوانی دارد اما پدیده انتخاب بازیگران به شدت ناامید کننده است، برای شخص من بارها پیش آمده که چند روز قبل از شروع فیلمبرداری به یکباره متوجه شدم که بازیگر دیگری به جای من جلوی دوربین رفته است، وقتی از کارگردان جویا شدم اعلام کرد که به من گفته‌اند که شما بیمار هستید، متاسفانه وضعیت به شدت بغرنج است و دیگر نمی توان به حرف کسی و یا حتی به قراردادها هم اطمینان کرد. 

بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» با اشاره به فضای ناسالم در پشت پرده انتخاب بازیگران افزود: واقعیت امر ترجیح می‌دهم درباره این فضا حرفی نزنم زیرا با حرف زدن در این باره ارزش خودم را کم می‌کنم، در کل اینکه دستیاران کارگردان امروزه انتخاب بازیگران را براساس روابط، شرایط اقتصادی و آشنابازی رقم می زنند. 

بازیگر سریال «نفوذ» درباره حضورش در این سریال ادامه داد: من نقش خیلی کوتاهی در سریال نفوذ داشتم، این اثر به واسطه حضور افراد حرفه‌ای کاملا به جا و درست ساخته شد، به شخصه از حضور در این سریال راضی هستم. در کل تا آنجایی که من حضور داشتم اثر کاملا قابل دفاع ساخته می‌شد و به نظرم اثر موفقی خواهد بود. 

سعیدی درباره احتمال موفقیت سریال « نفوذ » در میان مخاطبان خاطرنشان کرد: واقعیت امر پیش بینی موفقیت یک سریال به هیچ وجه امکان پذیر نیست، باید دید سریال در چه شرایط زمانی پخش می‌شود، زیرا حال و هوای جامعه و مخاطبان تاثیر بسیار زیادی بر استقبال آنان از هر نوع اثری دارد. 

 نوشته افشاگری بازیگر «ستایش» از پشت پرده انتخاب بازیگران در سینما اولین بار در افکار نیوز پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید