این مرد جوان را می شناسید؟! / پلیس را کمک کنید! + عکس

0
27


حوادث رکنا: این جوان ۷ ماه است که گمشده و خانواده اش برای پیدا کردن وی از مردم کمک خواستند.

به گزارش رکنا، خانواده پسر جوانی که از ۷‌ماه قبل به شکل ناگهانی مفقود شده است، با انتشار تصویرش از مردم برای پیداکردن وی کمک خواستند.

این جوان ۳۴ساله که مهدی حاج‌علی نام دارد و همراه خانواده‌اش در قزوین زندگی می‌کرد، روز نهم آذرماه سال‌۹۸ برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شد اما از آن زمان تاکنون بازنگشته است.

خواهر مهدی گفت: برادرم در یک تراشکاری کار می‌کرد. آن روز مثل همیشه از خانه خارج شد تا سر کار برود اما چند ساعت بعد صاحب‌کارش تماس گرفت و گفت او به محل کارش نرفته است. نگران شدیم. با موبایلش تماس گرفتیم، اما او گوشی را با خودش نبرده بود.

۷‌ماه تلاش برای پیدا کردن جوان قزوینی

وی ادامه داد: وقتی یک روز گذشت و خبری از برادرم نشد، با پلیس تماس گرفتیم و همه بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها را جست‌وجو کردیم اما فایده‌ای نداشت و نتوانستیم او را پیدا کنیم و حالا از مردم برای پیدا‌کردن او کمک می ‌خواهیم.

خواهر جوان گمشده در ادامه گفت: برادرم سالم بود و هیچ مشکلی نداشت. البته یک‌مرتبه هم مدت‌ها قبل گم شده بود که توانستیم او را پیدا کنیم، اما این‌بار ۷‌ماه طول کشیده و معلوم نیست ‌برادرم چه وضعیتی دارد. از روزی که مهدی گم شده، مادرم یک لحظه آرام و قرار ندارد و برای او بی‌تابی می‌کند. از مردم می‌خواهم اگر او را دیدند، برای پیدا‌کردنش به ما کمک کنند.

براساس این گزارش، هم‌اکنون پرونده‌ای برای پیداکردن این جوان در پلیس آگاهی قزوین تشکیل شده و تلاش‌ها برای یافتن وی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.نوشته این مرد جوان را می شناسید؟! / پلیس را کمک کنید! + عکس اولین بار در رکنا پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید