بازگشایی ۶۰ راه مسدود روستایی خلخال/ جلوگیری از قطعی برق

0
40بازگشایی ۶۰ راه مسدود روستایی خلخال/ جلوگیری از قطعی برق

اردبیل – معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: راه ۱۴۱ روستا در بارندگی برف اخیر شهرستان خلخال مسدود شده بود که بیشتر این راه‌ها بازگشایی شده و راه ۶۰ روستای باقی مانده در حال بازگشایی است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرزاد قلندری پیش از ظهر جمعه در جلسه مدیریت بحران استان اردبیل در خصوص آخرین وضعیت شهرستان خلخال پس از بارش سنگین برف عنوان کرد: سه میلیارد تومان برای تأمین تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز شهرستان خلخال اختصاص یافت.

وی افزود: علاوه بر این کمک مالی، هیچ محدودیتی برای تأمین تجهیزات و مایحتاج مردم وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل یادآور شد: همه دستگاه‌های اجرایی پای کار هستند و تا زمانی که وضعیت مردم در این شهرستان به حالت عادی برنگشته شبانه روز باید با تمام توان تلاش کنند.

قلندری ادامه داد: راه ۱۴۱ روستا در بارندگی برف اخیر در شهرستان خلخال مسدود شده بود که بیشتر این راه‌ها بازگشایی شده و راه ۶۰ روستای باقی مانده در حال بازگشایی است.

وی افزود: با تلاش مسئولان محلی و استان ستاد مدیریت بحران در این شهرستان تشکیل و از قطعی برق و گاز جلوگیری شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بیان کرد: معابر خلخال در حال برف روبی بوده و در حال حاضر ۸۰ دستگاه ماشین آلات سنگین مشغول فعالیت هستند.

قلندری ادامه داد: بارش در شهر به دلیل همراه بودن با کولاک در برخی نقاط به یک متر می‌رسد.

وی گفت: در طول بارندگی اخیر به سه هزار نفر امداد رسانی شده است.نوشته بازگشایی ۶۰ راه مسدود روستایی خلخال/ جلوگیری از قطعی برق اولین بار در خبرگزاری مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید