بازیگران زن سینما که در دهه ۹۰ مادر شدند

0
8

بازیگران تازه مادر شده سینما

مادر شدن یکی از لذت بخش ترین و بی نظیرترین اتفاقات دنیاست که زندگی هر زنی را زیر و میکند و دنیای جدیدی را پیش روی او قرار میدهد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یکی از بازیگران زن سینمای ایران در دهه ۹۰ مادر شدن را تجربه کرده اند و زندگی شان حال و هوایی متفاوت گرفته است. با ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک همراه باشید تا شما را با بازیگرانی که در دهه ۹۰ حس مادر شدن را تجربه کردند بیشتر آشنا کنیم.

مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان همسر سابق یاسین رامین است و یکی از بازیگرانی است که در دهه ۹۰ مادر شدن را تجربه کرد. این بازیگر سینما ۴ خردادماه ۱۳۹۴ صاحب دختری به نام لیانا شد.

مهناز افشار و دخترش

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه ۹۰ مادر شدن را تجربه کرد. آزاده نامداری بعد از جدایی از فرزاد حسنی با سجاد عبادی پور در مهر ۱۳۹۴ ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام گندم است که در ۵ مهر ۱۳۹۵ به دنیا آمد.

خانواده آزاده نامداری

یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه ۹۰ مادر شدن را تجربه کرد و دخترش سوفیا ۲۲ آذر ۱۳۹۵ متولد شد. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان جوان کشورمان است.

خانواده یکتا ناصر

فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون همسر جلال امیدیان بازیکن سابق ذوب آهن است و این زوج در دی ماه سال ۱۳۹۵ صاحب دختری به نام گندم شدند.

فقیهه سلطانی و دخترش

شیلا خداداد

شیلا خداداد یکی از بازیگران جوان کشورمان است که دو بار تابحال حش مادر شدن را تجربه کرده است.سامیار سرکارات پسر فرزین سرکارات و شیلا خداداد در ۲۷ آبانماه ۱۳۹۲ بدنیا آمد و دختر این هنرمند کشورمان اول فروردین ۱۳۹۶ متولد شد.

خانواده شیلا خداداد

فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که در دهه ۹۰ برای اولین بار طعم مادر شدن را چشید. یارا دختر فریبا نادری است که ۳ اسفند ۱۳۹۶ متولد شد.

فریبا نادری و دخترش

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون است که در دهه ۹۰ مادر شدن را تجربه کرد. لنا دختر نیوشا ضیغمی است که در آخرین روز اردیبهشت ماه سال ۹۷ متولد شد.

نیوشا ضیغمی و دخترش

یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان عروس خانواده داریوش ارجمند و همسر امیریل است که سال ۹۳ زندگی مشترکشان را آغاز کردند و فرزندشان یلسان در دی ماه ۹۸ متولد شد.

امیریل ارجمند

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید