حال وخیم لیلا بلوکات | بد شدن حال لیلا بلوکات در لایو اینستاگرامی اش

0
48


لیلا بلوکات بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که چند روزی است متوجه شدیم به کرونا مبتلا شده است. روز گذشته او لایو اینستاگرامی با یک دکتر متخصص گرفت که صحبت های مفیدی درباره کرونا زده شد , حین این لایو اینستاگرامی حال خانم بازیگر بد شد. در ادامه در پرشین وی حال وخیم لیلا بلوکات را ببینید

حال وخیم لیلا بلوکات وسط لایو

لیلا بلوکات در لایو زنده که درباره کرونا صحبت می کرد دچار سرفه شدید شد

ویدئوی وخامت حال لیلا بلوکات در لایو

بد نیست خاطره وحشتناک و تکان‌دهنده لیلا بلوکات از کرونا را ببینید

لیلا بلوکات که چند روز پیش ابتلای خود به بیماری کرونا را رسانه‌ای کرده بود،
حالا از تجربه وحشتناکش صحبت کرده است.

لیلا بلوکات بازیگران سینما و تلویزیون یکی از هزاران تنی است که تا اینجای کار به
بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند. او پس از بیمار شدن از مردم درخواست کرد که
ویروس بسیار مسری کرونا را جدی بگیرند: « بیماری کرونا را دست کم نگیرید
عاجزانه می‌خواهم که رعایت کنید.»

حال وخیم لیلا بلوکات

کرونای لیلا بلوکات

او حالا در گفتگویی جدید با رادیو تهران درباره تجربه وحشتناکش در روزهای مبارزه با بیماری صحبت کرده است. بلوکات می‌گوید: «تا آخرین لحظه به خودم می‌گفتم که امکان ندارد کرونا باشد، حتما سرماخوردگی است. روزی که زنگ زدند و به من گفتند که کرونای شما مثبت است، باورم نمی‌شد، اما نترسیدم. زمانی ترسیدم که بینایی‌ام را از دست دادم. من هنوز هم حالم خیلی مطلوب نیست.»

سرفه‌های پیاپی که امان بلوکات را بریده بود، از عوارض این بیماری است. او یکبار پس از سرفه‌های شدید به مدت کوتاهی بینایی‌اش را از دست می‌دهد!

بلوکات در این باره گفت: «یک هفته بود که بیمار بودم اما خبر را عمومی نکردم. زیر نظر دکتر بودم در خانه. اول فکر می‌کردم نباید اطلاع دهم. یک روز آنقدر سرفه کردم که ناگهان دیدم دیگر نمی‌بینم و جلوی چشمم تار است. آنجا بود که ترسیدم و به گریه افتادم. به خودم می‌گفتم که امشب را به صبح نمی‌رسانم. اما بعد از حدود دو ساعت آرام آرام بینایی‌ام برگشت. در آن دو ساعت جهنم را از سر گذراندم.»

اینستاگرام و خبرآنلایننوشته حال وخیم لیلا بلوکات | بد شدن حال لیلا بلوکات در لایو اینستاگرامی اش اولین بار در پرشین وی پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید