دکتر بهارک منصوری متخصص زنان و زایمان، تهران

0
12دکتر بهارک منصوری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران است.

 نی‌نی‌بان: دکتر بهارک منصوری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران است. دکتر منصوری عضو انجمن متخصصین زنان، مامایی و نازایی ایران است. دکتر بهارک منصوری بیش از ۱۰ سال سابقه تخصصی پزشکی در حوزه زنان دارد و تاکنون بیش از ۱۰۰۰ مورد زایمان طبیعی انجام داده است. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر منصوری ارائه می شود شامل: مشاوره قبل از بارداری، مراقبت های دوران بارداری و زایمان، انجام نوار قلب جنین (NST)، سونوگرافی بارداری و زنان، تعیین جنسیت جنین، درمان بیماری های تناسلی زنان، درمان اختلالات قاعدگی، درمان بیماری های عفونی زنان، مراقبت های دوران یائسگی، پیشگیری و تشخیص سرطان های زنان، انجام پاپ اسمیر و انجام انواع جراحی های زنان می شود. دکتر بهارک منصوری جراحی های خود را در بیمارستان های ساسان و پارسیان تهران و بیمارستان کمالی کرج انجام می دهد.
آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع شهید بهشتی، خیابان عبادی، نبش دل آرا، پلاک ۲۰
تلفن: ۸۸۷۲۷۳۷۵
اگر با دکتر بهارک منصوری تجربه بارداری و زایمان داشته اید، می توانید تجربه هایتان را با بقیه همشهریانتان به اشتراک بگذارید. نی نی بان  از هر نظر و تجربه ای استقبال می کند .
برای مشاهده لیست پزشکان متخصص زنان و زایمان تهران اینجا را کلیک کنید.نوشته دکتر بهارک منصوری متخصص زنان و زایمان، تهران اولین بار در نی نی بان پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید