فال حافظ امروز همراه با تعبیر یکشنبه ۹۹/۷/۲۷

0
23


فال حافظ امروز همراه با تعبیر یکشنبه ۹۹/۷/۲۷

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ امروز  را مطالعه می کنید.

فال حافظ

فال حافظ متولدین فروردین

🔮شعر:
🌸ای دل ریش مرا با لب تو حق نمک
🍃حق نگه دار که من می‌روم الله معک
🌸تویی آن گوهر پاکیزه که در عالم قدس
🍃ذکر خیر تو بود حاصل تسبیح ملک

🔮تعبیر:
🔸دینی که بر گردنت می باشد ادا کن و حق مردم را بجا بیاور تا هم در این دنیا و هم دنیای باقی انس و ملک ذکر و خیرت را بگویند. به هر چیزی که شک داری محک بزن تا شکت برطرف شود. خوشحال باش و حرف آخر را بزن که مرادت میسر شده است.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🔮شعر:
🌸به کوی میکده یا رب سحر چه مشغله بود
🍃که جوش شاهد و ساقی و شمع و مشعله بود
🌸حدیث عشق که از حرف و صوت مستغنیست
🍃به ناله دف و نی در خروش و ولوله بود

🔮تعبیر:
🔸خودت را با دیگری مقایسه نکن و گله از بخت خود نداشته باش. تمام مشغله و کارهای درهم تو سر و سامان پیدا می کند، مانعی پیش پای تو است که با فکر و تدبیر خودت برداشته می شود. درد تو درمان پذیر است، کمی حوصله داشته باش.

فال حافظ متولدین خرداد

🔮شعر:
🌸ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست
🍃منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست
🌸شب تار است و ره وادی ایمن در پیش
🍃آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

🔮تعبیر:
🔸گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

فال سال ۹۹

فال حافظ متولدین تیر

🔮شعر:
🌸ای نور چشم من سخنی هست گوش کن
🍃چون ساغرت پر است بنوشان و نوش کن
🌸در راه عشق وسوسه اهرمن بسیست
🍃پیش آی و گوش دل به پیام سروش کن

🔮تعبیر:
🔸کار امروزتان را به فردا موکول نکنید. گاهی هوی نفس و شیطان بر شما غلبه کرده و از راه راست دور می شوید. ذکر و تسبیح خدا راریاد به جای آورید. در کاری که می خواهید انجام بدهید اول همت کنید و اراده داشته باشید. از تجربه ی پیران استفاده کنید در ایم صورت است که از مال و ثروت بی بهره نمی مانید. چشم عنایت خداوند به شماست.

فال حافظ متولدین مرداد

🔮شعر:
🌸در سرای مغان رفته بود و آب زده
🍃نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده
🌸سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر
🍃ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

🔮تعبیر:
🔸خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده ی باشید که می خواهند همه چیز را خراب کنند. از چیز نترسید دولت بخت با شماست و دعاهایتان مستجاب شده با کمی عقل و خرد همه کارهایتان نیز رو به راه می شود.

فال حافظ متولدین شهریور

🔮شعر:
🌸بنال بلبل اگر با منت سر یاریست
🍃که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست
🌸در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست
🍃چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

🔮تعبیر:
🔸خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال حافظ سال ۱۳۹۹

فال حافظ متولدین مهر

🔮شعر:
🌸عکس روی تو چو در آینه جام افتاد
🍃عارف از خنده می در طمع خام افتاد
🌸حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد
🍃این همه نقش در آیینه اوهام افتاد

🔮تعبیر:
🔸هر کسی که شما را برای اولین بار می بیند پی خوش قلبی و ساده دلی شما می برد. چون باطنی خوب دارید فکر می کنید همه مثل شما می باشند. پس مواظب باشید از شما سوئ استفاده نکنند، کمی زرنگتر باشید. خوددار باشید. برای هر کسی دلسوزی نکنید که هر کسی شایسته ی دلسوزی نیست.

فال حافظ متولدین آبان

🔮شعر:
🌸من که از آتش دل چون خم می در جوشم
🍃مهر بر لب زده خون می‌خورم و خاموشم
🌸قصد جان است طمع در لب جانان کردن
🍃تو مرا بین که در این کار به جان می‌کوشم

🔮تعبیر:
🔸فعلا” نمی توانی حرفی بزنی پس همان بهتر که خاموشی و رازت را فاش نمی کنی. برای رسیدن به مال دنیا بسیار تلاش می کنی چون خوشبختی را در ثروت می بینی ولی به همین مالی که داری قانع باش. هرگز ایمانت را پای پول نفروش زیرا بار گناهانت زیاد می شود. راه راست را پیش بگیر تا موفق شوی. انشاالله

فال حافظ متولدین آذر

🔮شعر:
🌸شهریست پرظریفان و از هر طرف نگاری
🍃یاران صلای عشق است گر می‌کنید کاری
🌸چشم فلک نبیند زین طرفه‌تر جوانی
🍃در دست کس نیفتد زین خوبتر نگاری

🔮تعبیر:
🔸حال وقت نشستن نیست باید کاری کنید تا توان جوانی دارید می توانید خودتان را به هدف برسانید هر چند که این آدمیان خاکی شما را بسیار فریب داده اند ولی باز هم گذشته را فراموش کنید. توقع خودتان را کمی پائین آورید، گره کارتان باز می شود و کاری که بسیار سخت و دشوار باشد حل می گردد به شرط اینکه رازتان را فاش نکنید.

فال حافظ متولدین دی

🔮شعر:
🌸خیال روی تو چون بگذرد به گلشن چشم
🍃دل از پی نظر آید به سوی روزن چشم
🌸سزای تکیه گهت منظری نمی‌بینم
🍃منم ز عالم و این گوشه معین چشم

🔮تعبیر:
🔸منتظر کسی هستید که حاضرید به خاطر آن همه چیزتان را فدا کنید ولی فکر می کنید او حتی گوشه ی چشمی هم به شما نمی اندازد بدانید که مورد امتحان الهی قرار گرفته اید تا خون دل نخورید و زجر نکشید رسیدن مژده وصل برایتان خوشایند نخواهد بود. بدانید که دل دردمندتان با این مژده التیام پیدا می کند و چشمتان به قدوم یار روشن می شود.

فال حافظ متولدین بهمن

🔮شعر:
🌸حسب حالی ننوشتی و شد ایامی چند
🍃محرمی کو که فرستم به تو پیغامی چند
🌸ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید
🍃هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

🔮تعبیر:
🔸به مقصود خودت نمی رسی.مگر با خدا باشی. حاجات تو زمانی برآورده می شوند که نماز حاجات بخوانی. تو باید خوبی خودت را به همگان ثابت کنی. حس خودت را نشان بده اگر در عین نداری به مستمندان کمک کنی مردی.

فال حافظ متولدین اسفند

🔮شعر:
🌸می‌سوزم از فراقت روی از جفا بگردان
🍃هجران بلای ما شد یا رب بلا بگردان
🌸مه جلوه می‌نماید بر سبز خنگ گردون
🍃تا او به سر درآید بر رخش پا بگردان

🔮تعبیر:
🔸از جفای روزگار شکایت می کنید کارهایتان آن طور که می خواهید پیش نمی رود. خیلی تلاش می کنید تا خواسته هایتان بر وفق مرادتان باشد اما باید ساخت. فعلا” تقدیر برای شما اینچنین رقم زده است. همیشه باید رضایتان به رضای خدا باشد، اینطور آرامش روحی و روانیتان زیاد می شود.

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

فال حافظ
فال حافظ

منظور از شاهد فال حافظ چیست؟

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره ۱ – ۳ – ۵ غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید.

تعبیر فال حافظ چگونه است؟

برای تفسیر فال حافظ می توانید از یک نفر که در امر شعر خوانی و تفسیر آگاه است کمک بگیرید اما مطمئنا بهترین تعبیر کننده فال حافظ برای شما خودتان هستید.

تمامی غزل های حافظ معمولا چند معنی متفاوت دارند و پذیرفتن خوب و بد غزل به وضعیت روحی و عاطفی صاحب فال بستگی دارد. شما باید هر بیت از غزل را که بیشتر با شرایط فعلی و نیت شما سازگار است به عنوان تعبیر فال حافظ خودتان در نظر بگیرید.

لیست دیگر قسم ها برای فال گرفتن

🔸 ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی
🔸 حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.
🔸 ای خواجه حافظ شیرازی / تو که دانای هر رازی / آینده ما را خوب بنوازی

فال حافظ به انگلیسی چه می شود؟

فال حافظ به انگلیسی را هم می توان به صورت fal-e hafez بیان کرد هم با معنای دقیق تر که می شود fortune telling of divane hafez

منبع : جدولیاب

اسامی بازیگران سریال بچه محل

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید