قیمت طارمی دو برابر شد

0
39

خبرورزشی: در حالی که در ماه‌های گذشته قیمت مهدی طارمی در این سایت ۵ میلیون یورو ذکر شده بود به نظر می‌رسد در شرایط فعلی تیم‌های خواهان مهاجم تیم ملی فوتبال ایران برای خرید او از باشگاه ریوآوه باید ۱۰ میلیون یورو هزینه کنند. طارمی ۱۱ گل در لیگ برتر پرتغال به ثمر رسانده و ۷ پنالتی نیز برای تیمش گرفته است. او این عملکرد را در حالی از خود به‌جا گذاشته که اولین فصل حضور در یکی از لیگ‌های اروپایی را تجربه می‌کند.

یکی از تیم‌هایی که به شدت خواهان در اختیار گرفتن مهدی طارمی بوده بنفیکاست. تیمی که می‌خواهد طارمی را در اختیار بگیرد و بعد از یکی، دو فصل استفاده از او به قیمت گران‌تر به تیم بعدی انتقال دهد. حالا با افزایش قیمت مهدی طارمی به ۱۰ میلیون یورو شاید بنفیکا از سیاست گذشته خود عقب‌نشینی کند و در این صورت مهدی طارمی به تیمی خواهد رفت که سیاست‌گذاری اش استفاده از بازیکن خواهد بود برای کسب نتیجه و نه فروش. در این مسیر بعید است چالشی برای این بازیکن ایرانی ایجاد شود چراکه در پرتغال علاوه بر بنفیکا تیم‌های پورتو و لیسبون هم چالش‌هایی برای جذب این بازیکن ایرانی داشته‌اند و در این خصوص در تعطیلات تابستانی برنامه‌ریزی خواهند کرد.

باشگاه ریوآوه که مهدی طارمی را با ۱/۴ میلیون یورو برای دو فصل در اختیار گرفته است یک فصل دیگر با این مهاجم ایرانی قرارداد دارد، اما می‌خواهد او را در تعطیلات تابستانی به تیم جدیدی انتقال دهد تا به سود قابل توجهی دست پیدا کند. ادامه حضور مهدی طارمی در ترکیب ریوآوه حتی اگر با گلزنی‌های متعدد او همراه باشد وی را تبدیل به بازیکن آزاد خواهد کرد و در این صورت باشگاه فعلی اش از جابه‌جایی مهدی طارمی نفعی نخواهد برد. تصمیم‌گیری در مورد مهدی طارمی به آخر فصل موکول شده چراکه باشگاه ریوآوه معتقد است قیمت نهایی این بازیکن با پایان لیگ برتر پرتغال و شمارش تعداد گل‌های این مهاجم مشخص خواهد شد. آنچه مسلم است مهدی با این عملکرد شانس زیادی دارد که در فصل آینده در تیم بزرگتری نسبت به ریوآوه بازی کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید