قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

0
29


هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۸۶۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۳۰ هزار تومان است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز

بیشتر بخوانید

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم ۸۶۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۳۰ هزار تومان است.هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم ۸۶۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۳۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۸ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۸۶۴ هزار تومان، هر گرم طلای ۲۴ عیار یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۳ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۷۸۸ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت ارز در بازار داخلی و افزایش قیمت جهانی طلا از جمله دلایل رکوردشکنی های این روزهای طلا و سکه در بازار است؛ قیمت سکه در روزهای اخیر رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده است اما باوجود افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه تقاضای اضافی وارد این بازار نشده و فعالان این بخش می گویند که قیمت ها متاثر از افزایش شدید قیمت دلار، رشد کرده اند.

بیشتر بخوانید

  • قیمت آن‌لاین دلار و سکه در بازار آزاد

به گزارش تسنیم،‌ افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر موجب شده است بار دیگر رکوردهای بالایی برای دلار و یورو در تابلوی صرافی‌ها ثبت شود؛  برهمین اساس در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار ۲۰ هزار و ۱۰۰ تومان، یورو ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات ۵ هزار و ۶۴۰ تومان اعلام شده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با کاهش ۴۰ تومانی نسبت به روز کاری قبل ۱۸ هزار و ۹۵۰  تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها بدون تغییر نسبت به دیروز ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۱ هزار تومان است.

بیشتر بخوانید

  • قیمت دلار در بانک‌ها امروز ۹۹/۰۴/۱۱| بانک‌ها امروز دلار را چند می‌خرند؟

  • قیمت دلار و قیمت یورو در صرافی‌های بانکی امروز ۹۹/۰۴/۱۱|یورو ثابت ماند/ دلار ارزان شد

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را برای کمتر از ۲۰۰۰ دلار،  ۱۸ هزار و ۴۰۳ تومان و ۸ ریال، قیمت یورو را ۲۰ هزار و ۶۷۶ تومان و ۵ ریال  و قیمت پوند انگلیس را ۲۲ هزار و ۷۸۹ تومان و ۲ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

همچنین قیمت خرید دلار برای بیش از ۲۰۰۰ دلار، ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۱ هزار تومان است.

شعب منتخب بانک‌ها که مسئولیت فروش ارز مسافرتی را برعهده دارند، فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۲۱ هزار و ۳۹۶ تومان و ۶ ریال می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است.

بروز رسانی: چهار‌‌شنبه ۱۱ تیر ۱۲:۴۶

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۱۸ هزار و ۹۵۰  

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۰ هزار و ۱۰۰  

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۱ هزار و ۱۰۰

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۲ هزار و ۴۰۰

قیمت درهم

۵ هزار و ۶۴۰  

قیمت پوند

۲۵ هزار و ۴۳

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۱۱ تیر ساعت ۱۱:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

دلار (کمتر از ۲۰۰۰)

۱۸ هزار و ۴۰۳

یورو (کمتر از ۲۰۰۰)

۲۰ هزار و ۶۷۶

دلار (بیشتر از ۲۰۰۰)

۱۸ هزار و ۹۰۰

یورو (بیشتر از ۲۰۰۰)

۲۱ هزار

ارز مسافرتی

۲۱ هزار و ۴۵۹

بروز رسانی: چهار‌‌شنبه ۱۱ تیر ساعت ۱۲:۴۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

۸ میلیون و ۵۲۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۹ میلیون و ۳۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۴ میلیون و ۵۰۰  هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۲ میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

یک میلیون و ۳۴۰  هزار

بروز رسانی: چهار‌شنبه ۱۱ تیر ساعت ۱۲:۴۵

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۸۶۴ هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۱۵۰ هزار

مثقال طلا

۳ میلیون و ۷۴۵  هزار

انس طلا(دلار)

۱۷۸۸نوشته قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۹/۰۴/۱۱| آخرین قیمت‌ها در بازار طلا و ارز اولین بار در پندار آنلاین پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید