نامه‌ای در مورد پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس صادر نشده است

0
44نامه‌ای در مورد پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس صادر نشده است

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که نامه ای مبنی بر بسته شدن پرونده نقل و انتقالات برای این باشگاه یا فدراسیون فوتبال صادر نشده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا اشرف با اشاره به پرونده مربوط به برانکو ایوانکوویچ و حواشی ایجاد شده پیرامون باشگاه پرسپولیس گفت: به هواداران در مورد برانکو ایوانکوویچ و حواشی ایجاد شده در این زمینه حق می دهیم، موضوع مربوط به این پرونده واقعا پیچیده شده است. فقط امیدوایم مسائل هرچه زودتر حل وفصل شود.

وی با تاکید بر اینکه نامه ای مبنی بسته شدن پنجره نقل و انتقالات برای پرسپولیس به این باشگاه یا فدراسیون فوتبال ارسال نشده است، خاطرنشان کرد: همچنان منتظر رای آخر فیفا در این زمینه هستیم. پرسپولیس دوره سختی را به لحاظ شرایط مالی پشت سر گذاشته است. به خاطر پرونده برانکو، نقل و انتقال بازیکنان و … دوره مالی سختی داشتیم. مدیریت مالی باشگاه اما قول مساعد داده که مشکل برانکو زودتر حل شود.

مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد همچنین در مورد وضعیت اقامت این تیم در قطر محل برگزاری لیگ قهرمانان گفت: در هتلی اقامت داریم که ابتدا محل اقامت ۵ تیم دیگر هم بود. به خاطر حضور همزمان ۶ تیم مشکل داشتیم به خصوص برای هماهنگی زمان تمرین و سرویس دهی هم مشکلاتی وجود داشت. قصد تغییر هتل را داشتیم و درخواست مان را هم مطرح کردیم اما انجام نشد.

اشرف گفت: البته الان تعداد تیم های حاضر در  هتلی که در آن مستقر هستیم از ۶ تیم به ۵ تیم کاهش پیدا کرده است.نوشته نامه‌ای در مورد پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس صادر نشده است اولین بار در خبرگزاری مهر پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید