پرسپولیس دنبال جام، استقلال دنبال مقصر!

0
23

خبرورزشی: فولاد و شهرخودرو خود را بالا کشیدند و استقلال بازهم نتیجه نگرفت. در قعر جدول نیز شاهین و گل‌گهر و پیکان کماکان نتیجه نگرفتند و سایپا با یک امتیاز فاصله خود را از منطقه خطر بیشتر کرد. تراکتور هم در خانه به نساجی باخت تا عملاً از کورس مدعیان سهمیه جدا شود و بیشترین لطمه را از حواشی دوران تعطیلی خود خورد…

تیم هفته: نساجی مازندران

محمود فکری نساجی را زیر و رو کرد و از بدشانسی او لیگ تعطیل شد، اما در شروع دوباره وقتی در تبریز برابر تراکتور یکی زد و چند تا نزد، معلوم شد چه تیم خوبی ساخته و مهمتر اینکه آن را حفظ کرده است. نساجی بازی رفت را (۴ بر صفر) در قائمشهر به تراکتور باخته بود و تراکتور هم‌امتیاز با سپاهان، به عنوان مدعی در خانه باخت…

مربی هفته: بهنام سراج (صنعت نفت)

این هفته فکری تیمش را در تبریز عالی رهبری کرد. یحیی در پیکانشهر با یک تعویض اجباری نسخه پیکان را پیچید و نکونام مثل بازی معوقه با استقلال کام‌بک زد. ابراهیم صادقی هم عالی در نیمه دوم تیمش را رهبری کرد، اما عنوان مربی هفته به بهنام سراج می‌رسد. مردی که تیم بی‌انگیزه و از بین رفته اسکوچیچ را احیا و به دومین برد متوالی رساند.

بازیکن هفته: سعید صادقی (شهر خودرو)

این هفته دو بازیکن دبل کردند و دو گل سعید صادقی نه فقط ۳ امتیاز خانگی را در مشهد نگه داشت بلکه به خاطر بازگشت درخشان او بعد از دوره‌ای طولانی دوری از آمادگی آرمانی، باارزش بود. او یک گل با سر و یکی با پا زد و در طول بازی هم مؤثرترین مهره شهر خودرو بود که عصای دست سرآسیابی شد.

پدیده هفته: مهدی عبدی (پرسپولیس)

جوان ۲۱ ساله که از روستای قراخیل قائمشهر به پرسپولیس آمده و در شهرآورد گل زده، وقتی روی نیمکت و سکو پیچ شود حتماً محو خواهد شد، ولی عبدی از فرصت مصدومیت امیری و غیبت همه مهاجمان دلاری به بهترین شکل استفاده کرد و دو گل به پیکان زد که یکی از یکی دیدنی‌تر بود. او خود را به یحیی تحمیل و ثابت کرد فوتبال ایران صاحب یک پدیده شده است.

گل هفته: لوسیانو پریرا (فولاد)

این هفته ۲۱ گل رویید که چندتایش انصافاً عالی بود. گل دوم مهدی عبدی که سر و گردن را از کمر چرخاند، گل ریگی که استانداردی بالاتر از ایران و آسیا داشت، گل فرشاد احمدزاده و…، اما زیباترین گل چه از نظر فردی و چه کار تیمی گل دوم فولاد بود. یک همکاری تیمی و حرکت تمرین شده و یک بغل پای فنی و فراتر از استاندارد از مهاجم برزیلی به سه‌کنج.

سنگربان هفته: علیرضا حقیقی (نساجی)

در هفته‌ای که گلر‌ها کابوس تیم‌های‌شان بودند و دلیل اصلی شکست در چند مسابقه، علیرضا حقیقی با چند سیو درخشان و گرفتن یک تک به تک از مهاجمان تراکتور در تبریز ستاره تیمش بود و به خوبی از گل دقایق اولیه نساجی محافظت کرد تا ۳ امتیاز در جیب مهمان بماند. حقیقی به خوبی از تجربه‌اش در این دیدار سود برد.

سوژه هفته: آنفالو!

تو خیلی بدی! بد، بد، بد! اصلاً قهر قهر تا قیامت! شما همه بد هستین، دیگه دوست‌تون ندارم! فکر می‌کنید مشغول شنیدن دیالوگ‌های چند کودک در مهدکودک هستید؟ سخت در اشتباهید! سرمربی تیم مشهور و پرطرفدار که هر شکست و ناکامی را گردن یکی می‌اندازد، بعد از داستان استوری و ویلا و داور، این بار همه را در اینستاگرام آنفالو کرد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید