آنالیزورها دست به کار شدند/ فیلم ۳۰ دقیقه ای مهم از سپاهان برای سرمربی پرتغالی استقلال نمایش داده می شود

0
153

به گزارش وانانیوز، 

پس از مشخص شدن قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر بیست و دوم، برنامه گروه آنالیز تیم استقلال برای شناسایی هرچه بهتر حریف اول این تیم استارت خورد. در حالی که هنوز اعضای کادر فنی تیم استقلال در ترکیه به سر می‌برند و قرار است در پایان هفته جاری (فرداشب) به تهران برگردند، گروهی از اعضای باشگاه استقلال در تهران برای کمک به کادر فنی استقلال دست به کار شدند.

تیم آرشیو و آنالیزور فیلم‌های مسابقات باشگاه استقلال که معمولاً در محل این باشگاه حضور دارد در تماس کادر فنی استقلال از ترکیه به جمع‌آوری فیلم سه بازی آخر تیم سپاهان مشغول شدند. تیم سپاهان در هفته‌های پایانی به ترتیب در هفته بیست‌وهشتم تا سی‌ام مقابل تیم‌های شهرخودرو، فولاد و آلومینیوم به میدان رفت که به ترتیب یک برد، یک باخت و یک تساوی حاصل کار این تیم مقابل نمایندگان مشهد، اهواز و اراک بود.

قرار است فیلم خلاصه شده‌ای از بازی‌های سپاهان در سه دیدار آخر به مدت ۳۰ دقیقه برای کادر فنی استقلال آماده شود تا ساپینتو روز شنبه با حضور در محل باشگاه این فیلم را همراه با همکاران پرتغالی‌اش به دقت مورد بررسی قرار دهد. گرچه اعضای کادر فنی تیم سپاهان تغییر کرده و تعدادی از نفرات فصل گذشته این تیم از سپاهان جدا شدند اما ساپینتو میخواهد شکل بازی سپاهان در خانه و خارج از اصفهان را به دقت زیر نظر بگیرد.

ناگفته نماند از سه بازی پایانی فصل گذشته سپاهان دو دیدار مقابل شهرخودرو و آلومینیوم اراک در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد که سپاهان با نتیجه ۳- صفر شهرخودرو را شکست داد و در مقابل آلومینیوم یک- یک متوقف شد.

 

 

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید