اجازه ‌گستاخی‌ به دشمن‌ نمی‌دهیم

0
127اجازه ‌گستاخی‌ به دشمن‌ نمی‌دهیم

 تهران-ایرنا- فرمانده قرارگاه شمال‌ شرق نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: به ملت شریف ایران قول می‌دهیم که تا آخرین قطره خون خود پاسدار نظام و انقلاب هستیم و اجازه کوچک‌ترین گستاخی‌ را به دشمنان نخواهیم داد.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد «رضا آذریان» در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اظهار کرد: ارتش در زمان انقلاب و دوران پایانی رژیم شاهنشاهی حامی انقلاب و گوش به فرمان امام راحل بود و شهیدان شیرودی، صیادشیرازی، فلاحی و دیگر شهدای بزرگوار در مسیر پیروزی انقلاب و سقوط رژیم تلاش بسیار کردند.

وی افزود: نخستین شهدای انقلاب و پس از انقلاب از ارتش بودند و اوج درخشش ارتشیان در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی بود که به فرموده امام خمینی(ره) ارتشیان در نوک پیکان نبرد با دشمن تا به دندان مسلح قرار داشتند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با بیان اینکه راه پرافتخار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با قوت ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکرهای پاک شهد سلیمانی و یاران و همرزمانش نشانه بارزی از آگاهی ملت بصیر و ولایت‌مدار ایران است و ملت شریف ایران همواره قدردان خون‌ پاک شهدای والامقام هستند.

امیر آذریان با بیان اینکه مردم در دهه مبارک فجر و در روز ۲۲ بهمن که با چهلم شهید سلیمانی و یاران همراهش مصادف شده، مشتی کوبنده‌تر از گذشته بر دهان دشمنان پلید خواهند زد، تصریح کرد: ۲۲ بهمن ۹۸ متفاوت‌تر از سال‌های قبل خواهد بود و پس از آن، مردم حماسه دوم اسفند را رقم خواهند زد و آنانی که حرف‌های احمقانه می‌زنند قدرشناس انقلاب نیستند و این مردم ضمن پیروی از ولی فقیه با قدرت ادامه‌دهنده راه امام و شهدا خواهند بود.

وی تاکید کرد: تاکنون سیلی‌های محکم زیادی بر دشمن زده‌ایم که آخرین مورد آن در تخریب پایگاه آمریکایی عین‌الاسد بود و اگر غلط دیگری بکنند پاسخ نظام اسلامی کوبنده‌تر از قبل خواهد بود.نوشته اجازه ‌گستاخی‌ به دشمن‌ نمی‌دهیم اولین بار در ایرنا پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید