ادامه میزبانی تیم فوتبال تهرانی در استان البرز

0
51

به گزارش وانانیوز، 

روابط عمومی باشگاه هوادار اعلام کرد؛ پیرو توافق باشگاه و هیات فوتبال استان تهران و همچنین مساعدت هیات فوتبال استان البرز، دیدار روز شنبه هوادار و نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال هوادار که به دلیل محرومیت سه جلسه‌ای از برگزاری دیدارهای خانگی، در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج پذیرای رقبای خود بود، با پایان یافتن محکومیت انضباطی  نیز کماکان باید دیدارهای خانگی خود را خارج از پایتخت برگزار کند.

متاسفانه فوتبال تهران در حوزه سخت افزاری و سرانه ورزشی استاندارد در برهه‌ای تاریخی قرار دارد. ورزشگاه‌های خاطره انگیزی چون تختی، اکباتان و ورزشگاه‌های تازه تاسیس شهدای شهر قدس و شهدای اسلامشهر علیرغم آنکه به لحاظ امکاناتی تقریبا پتانسیل برگزاری رقابت‌های لیگ برتر را دارند اما متاسفانه به خاطر کیفیت چمن در بدترین حالت ممکن قرار داشته و چنین موضوعی سبب شده که باشگاه‌هایی چون هوادار مجبور شوند خارج از شهر خود از رقبایشان پذیرایی کنند.

اما خوشبختانه با موافقت هیات فوتبال استان تهران و مساعدت هیات فوتبال استان البرز، دغدغه امروز فوتبال پایتخت که جنبه فرا استانی و ملی پیدا کرده، با موافقت، همکاری و احساس مسئولیت طرفین در مسیر حل شدن قرار بگیرد و بدین ترتیب دیدارهای خانگی هوادار تا آماده سازی چمن یکی از ورزشگاه های مذکور،کماکان در ورزشگاه انقلاب اسلامی کرج برگزار خواهد شد.

این در حالی است که دبیر هیات فوتبال استان تهران روز گذشته از مخالفت صریح این هیات برای میزبانی هوادار در خارج از تهران خبر داد.
انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید