از حالا به بعد حرف های اسکوچیچ برای ملی پوشان خریدار ندارد/ تیم ملی با توانایی و هنر بازیکنان نتایج خوبی را خلق کرد

0
49

به گزارش وانانیوز، 

ناصر ابراهیمی درباره شرایط فعلی تیم ملی فوتبال کشورمان، اظهار داشت: متاسفانه تا زمانیکه فدراسیون فوتبال کشورمان سر و سامان نگیرد، باید در انتظار چنین ناهماهنگی و حتی بلاتکلیفی در تیم ملی باشیم، دودسته شدن بازیکنان و ناتوانی برای تصمیم‌گیری در مورد سرمربی تیم ملی هم طبیعی است.

وی افزود: درسته که اسکوچیچ با تیم ملی نتایج خوبی را کسب کرد ولی این نتایج، فقط براساس توانایی و هنر فردی بازیکنان حاصل شده و تاکتیک خاصی در بازی‌های خود نداشتیم. در دوره اسکوچیچ فقط سه بازی سخت داشتیم ، البته هنوز هم با وجود این سه نتیجه ضعیف به صخره سخت نخورده‌ایم تا عیار تیم و سرمربی را در شرایط دشوار بسنجیم.

سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان ادامه داد: به نظر بین نیمکت تیم ملی و بازیکنان تعادل وجود نداشت و کنار گذاشتن مهدی طارمی از دو بازی و دوباره بازگشت او نشان از ضعف اسکوچیچ داشت. ما همیشه ادعا داریم سطح فوتبال ایران بالا است و لژیونرهای زیادی دارد ولی برای تیم ملی سرمربی باید در سطحی  بالاتر از بازیکن باشد که متاسفانه در تیم ملی کشورمان این مسئله رعایت نشد و خیلی از ملی پوشان سرتر از اسکوچیچ هستند.

سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان درباره اینکه در صورت کنار گذاشتن اسکوچیچ آیا مربی ایرانی باید به تیم ملی بیاید یا خارجی، توضیح داد: با چنین اتفاقاتی  و دو دستگی که در تیم ملی شاهد بودیم،بسیار سخت است که ملی پوشان دوباره با اسکوچیچ کار کنند و حداقل حرف های این مربی برای نصف بازیکنان تیم ملی خریدار ندارد و کار برای او بسیار سخت می شود. بنابراین  در حال حاضر مربی ایرانی انتخاب خیلی بهتری است زیرا توانایی بازیکنان را می‌شناسد و قدرت جمع کردن  حاشیه ها را دارد.

 

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید