استرس نتیجه نگرفتن به شهر خودرو ضربه زد

0
46

به گزارش وانانیوز، 

مجتبی بیژن در خصوص شکست تیمش برابر استقلال تهران گفت: ما بازی سختی داشتیم و استقلال برای رسیدن به قهرمانی نیاز مبرمی به برد در این بازی داشت. ما در مجموع برابر استقلال خوب فوتبال بازی کردیم و آنها جدا از یک بار که توپ را به تیر زدند در بقیه صحنه روی شلوغی یکی دو موقعیت به دست آوردند. ما می‌توانستیم در این بازی امتیاز بگیریم و حیف شد که در دقایق آخر گل خوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا شهر خودرو در دقایق پایانی گل می‌خورد؟» عنوان کرد: دلیل این اتفاق استرس نتیجه نگرفتن است که در این چند بازی خیلی به تیم ضربه زد. همین موضوع تمرکز بازیکنان را به هم می‌ریزد و از طرفی جوان بودن تیم هم باعث شده تا در چند بازی اخیر نتوانیم نتیجه را حفظ کنیم. ما برابر گل‌گهر، صنعت نفت، نساجی و استقلال باید بیشتر امتیاز می‌گرفتیم ولی متاسفانه در همه بازی‌ها از دقیقه ۸۰ یا ۸۵ به بعد گل خوردیم.

بیژن در ارتباط با اینکه خیلی‌ها سقوط شهر خودرو به لیگ دسته اول را قطعی می‌دانند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرایط خوبی در جدول نداریم و ۴ بازی سخت هم با سپاهان، پرسپولیس، پیکان و فولاد باقی مانده است. سرنوشت ماندن در لیگ دست ما نیست و باید در این ۴ بازی بیشترین امتیاز را بگیریم و منتظر لغزش فجر سپاسی و نفت مسجدسلیمان باشیم.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید