استقلال زمان مهمی را از دست داد/ از امروز باید شبانه روزی کار کرد

0
101

به گزارش وانانیوز، 

 با گذشت حدود دو هفته از جدایی فرهاد مجیدی هنوز تکلیف نیمکت آبی پوشان مشخص نیست.

محمد نیک سیرت مهاجم سابق آبی پوشان در این رابطه  گفت: با اینکه در انتخاب سرمربی استقلال فاکتور دقت بسیار مهم است، اما سرعت هم در این مسئله باید رعایت شود. مدیران باشگاه یک فرصت طلایی دو هفته‌ای را در نقل و انتقالات از دست دادند و برای جبران این فرصت باید از امروز به صورت شبانه روزی و بی وقفه تلاش کنند. تیم رقیب از همین تعلل ما استفاده کرد و بازار نقل و انتقالات را به سود خود خالی کرد.

وی افزود: از آنجایی که پرسپولیسی‌ها رقابت قهرمانی را به استقلال باخته بودند، برای خروج از فشار هواداران شان ناچار بودند در نقل و انتقالات سر کیسه را شل کنند و اقدام به خریدهای آن‌چنانی با هر قیمت بکنند تا از سایه قهرمانی استقلال خارج شوند. اما باشگاه ما هم نباید تا این مقدار برای ورود به نقل و انتقالات دست دست می‌کرد.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: استقلالی‌ها دو بار در این مدت شوک خوردند. ابتدا جدایی غیر منتظره فرهاد مجیدی اولین شوک را به آنها وارد کرد و بعد از آن هم شاید مدیران این مجموعه تصور این را هم نمی‌کردند که جواد نکونام به آنها پاسخ منفی دهد و برای دومین بار شوک شدند. اما هنر مدیریت اینجاست که باید تیم بزرگی مثل استقلال را از این بحران‌ها خارج کنند.

نیک سیرت تصریح کرد: از نظر من کار اصلی مدیران استقلال در نقل و انتقالات حفظ شاکله تیم است و آنها باید قبل از هر چیز همین موجودی را حفظ کنند. یادمان باشد تیم با همین نفرات مقتدرانه قهرمان شد و حتی اگر بازیکنی هم اضافه نشود در صورت حفظ همین تیم، باز هم شانس قهرمانی زیاد است. چه رسد به اینکه دو سه بازیکن در فاز تهاجمی هم به تیم اضافه شود.

کارشناس فوتبال بیان داشت: اضافه شدن یک هافبک طراح که قابلیت ارسال پاس‌های کلیدی در عمق را داشته باشد و همچنین یک مهاجم چارچوب شناس و گلزن در صورت حفظ استخوان بندی تیم، می‌تواند از این استقلال تیمی در حد مدعی قهرمانی آسیا بسازد.

پیشکسوت آبی پوشان تاکید کرد: شنیده‌ها حکایت از آن دارد که مدیرعامل استقلال نیم نگاهی هم به انتخابات ریاست فدراسیون دارد و امیدوارم این موضوع از انگیزه وی در مدیریت کردن در این تیم نکاهد. استقلال تیمی بزرگ است و باید برای تیم‌های بزرگ، بزرگ فکر شود و حتی بزرگ هزینه شود.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید