اسکارلت جوهانسون دوباره به کریس اوانز رسید

0
14

اوانز و جوهانسون در چندین فیلم مارول از جمله سه قسمت “انتقام‌جویان” در نقش‌های “کاپیتان آمریکا” و “بیوه سیاه” نقش‌آفرینی کرده‌اند.


ایران آرت: استودیوی اپل برای پروژه پرخرجی به نام “شبح‌شده” (Ghosted) که یک اکشن کمدی ماجراجویانه به کارگردانی “دکستر فلچر” است، “اسکارلت جوهانسون” و “کریس اوانز” ستارگان فیلم‌های مارول را جذب کرد. فلچر فیلم‌هایی چون “راکتمن” و “رپسودی بوهمی” را کارگردانی کرده است.

فیلمنامه “شبح‌شده” را “پل ورنیک” و “رت ریز” به نگارش درآورده‌اند که سابقه نویسندگی برای “ددپول” و “سرزمین زامبی” را دارند و اخیراً فیلمنامه “فرار از اسپایدرهد” را نوشته‌اند. طرح داستانی فیلم متعلق به این زوج نویسنده است و امتیازش به استودیوی اسکای‌دنس فروخته شده.

اسکای‌دنس با مدیریت “دیوید الیسون” اخیراً اکشن علمی-تخیلی “جنگ فردا” با بازی “کریس پرت” و “بدون پشیمانی” با بازی “مایکل بی. جوردن” را تولید کرده و به زودی “گارد کهن ۲” به کارگردانی “ویکتوریا ماهونی” را برای نت‌فلیکس می‌سازد.

به گزارش ۳۰نما، اپل به‌تازگی فیلم “کودا” را پخش کرده و در حال تولید وسترن پرستاره “قاتلین ماه گل”به کارگردانی “مارتین اسکورسیزی” است. “رهایی”به کارگردانی “آنتوان فوکوا” و بازی “ویل اسمیت” و “توشه” (Kitbag) به کارگردانی “ریدلی اسکات” و بازی “واکین فینیکس” در نقش ناپلئون و “جودی فاستر” در نقش همسرش جوزفین، دیگر پروژه‌های پرخرج اپل برای سال‌های آینده خواهند بود.

جوهانسون به‌تازگی به فیلم جدید “وس اندرسون” در اسپانیا ملحق شده و از دیزنی به دلیل پخش “بیوه سیاه”  از دیزنی+ همزمان با اکران در سالن‌های سینما و به دنبال آن کاهش دستمزد نهایی‌اش شکایت کرده است. این بازیگر ۳۶ ساله اخیراً اولین فرزندش را از “کالین جوست” نویسنده و بازیگر “اس‌ان‌ال به دنیا آورده است.

اوانز و جوهانسون در چندین فیلم مارول از جمله سه قسمت “انتقام‌جویان” در نقش‌های “کاپیتان آمریکا” و “بیوه سیاه” نقش‌آفرینی کرده‌اند. تولید فیلم اکشن و جاسوسی “مرد خاکستری” با بازی اوانز، “رایان گاسلینگ”، “آنا د آرماس”، “رگی-ژان پیج”، “باب تورنتون” و “آلفری وودارد” و کارگردانی “برادران روسو” ماه گذشته به پایان رسید. پیش‌تر گزارش شده بود که این فیلم پرخرج‌ترین پروژه سینمایی تاریخ نت‌فلیکس خواهد بود.

 

منبع : ایران آرت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید