اعتراض بازیکن پیکان به زمین و داوری بازی با نساجی

0
79

به گزارش وانانیوز، 

نادر محمدی درباره تساوی دو بر دو دیدار تیم‌های نساجی و پیکان در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: کیفیت زمین ورزشگاه ساری به حدی خراب و داغان بود که حتی بازی‌های لیگ نونهالان، نوجوانان و جوانان هم نباید در آن برگزار شود. حتی نمی‌توانستیم در این زمین زیر توپ بزنیم. دیدارهای قبلی نساجی را آنالیز کرده و می‌دانستیم فوتبال روی زمین بازی می کند اما برای این تیم متاسف هستم که خودش هم نمی‌تواند در ورزشگاه ساری کاری انجام بدهد. فقط روی اتفاقات در این زمین امکان به ثمر رسیدن گل وجود دارد.

او با اشاره به صحنه‌ای که در دقیقه ۲۵ بازی رخ داد و عبدالنبی پورخلف اعتقادی به اعلام خطا روی بازیکن پیکان نداشت، توضیح داد: از آن صحنه دور بودم و نمی‌توانم قاطعانه بگویم داور باید پنالتی می‌گرفت یا خطای پشت محوطه. هرچند خطا روی جواد آزاده واضح و صد در صد بود و داور باید بازیکن نساجی را از زمین اخراج می‌کرد. نمی‌دانم چرا داور این خطا را اعلام نکرد اما تیم ما دست‌کم یک کارت قرمز برای بازیکن حریف را از داور طلب دارد. با بررسی دقیق‌تر مشخص می‌شود آن حرکت پنالتی بوده است یا خیر اما به هرحال اشتباه عجیبی به ضرر پیکان رخ داد.

مدافع پیکان درباره از دست رفتن برد این تیم در دقایق پایانی توضیح داد: واقعا حیف شد برد در این بازی‌ خارج از خانه را از دست دادیم. در نیمه اول دیدار پایاپایی را شاهد بودیم که نساجی تا حدی بهتر بازی کرد و ما هم خوب بودیم اما در نیمه دوم خود را با شرایط زمین وفق دادیم و بازی پیکان شکل گرفت. گلزنی در این زمین خیلی سخت بود اما دو بار این کار را انجام دادیم اما متاسفانه پنج دقیقه بعد گل تساوی را دریافت کردیم. هرچند از حریف جلو بودیم اما از زمین ساری با این کیفیت افتضاح، با نتیجه تساوی بیرون آمدن خوب است.

محمدی درباره اینکه با توجه به کیفیت زمین ورزشگاه شهدای ساری، فرصت خوبی برای وی وجود داشت تا از توانمند‌ی‌هایش در پرتاب اوت استفاده کند، تصریح کرد: اوت‌های خوبی انداختم و هرچند برخی از آنها روی حریف فشار آورد و به کرنر هم رفت اما متاسفانه تبدیل به گل نشد. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی جبرام کنم. 

وی درخصوص نتایج خوب پیکان در شش هفته ابتدایی لیگ برتر و فاصله ۲ امتیازی این تیم با صدر جدول، پاسخ داد: ابتدای فصل گفتم امسال می‌خواهیم رتبه‌ای بالاتر از هفتم برای پیکان کسب کنیم و برای اینکه امسال مدعی جدی کسب سهمیه آسیا باشیم تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم. باید دید خدا چه می‌خواهد. 

بازیکن پیکان درباره دیدار بعدی این تیم مقابل گل‌گهر توضیح داد: دیدار سختی داریم که نتیجه‌اش در جدول خیلی مهم است. امیدواریم بتوانیم سه امتیاز این بازی خانگی را کسب کنیم.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید