اعتراض باشگاه پرسپولیس به تصمیم جدید سازمان لیگ برای تعیین قهرمان

0
150

به گزارش وانانیوز، 

علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در خصوص صحبت‌های سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ مبنی بر اینکه «در صورت تساوی امتیاز‌های تیم‌های استقلال و پرسپولیس، بازی رودررو و گل زده در خانه حریف ملاک تعیین قهرمان خواهد بود»، گفت: از رویکرد سازمان لیگ تعجب می‌کنیم. آقای مهدی قبلاً اعلام کرده بود نحوه تعیین قهرمان در صورتی که بازی رودررو ملاک باشد، به شکلی دیگر است.

وی ادامه داد: در لیگ‌های دیگر قانون بازی رودررو ملاک است، ولی گل زده در خانه حریف ملاک نیست. تعجب می‌کنیم چرا آقای سهیل مهدی یک شبه حرف‌شان را عوض کردند. مردم هم شاهد صحبت‌های قبل او هستند ولی اظهارنظر جدید او جای تعجب کرد. قطعاً این موضوع را پیگیری می‌کنیم که چرا یک شبه تصمیم سازمان لیگ تغییر کرده است. دوست نداریم به موارد دیگر اشاره کنیم؛ مثل صحبت‌های مسئولان دیگر سازمان لیگ درباره استفاده از بازیکنان خارجی و بازیکنان سرباز که دیدیم در عمل اتفاقات دیگری افتاد.

مدیر رسانه‌ای پرسپولیس درباره نامه‌نگاری این باشگاه با سازمان لیگ برای میزبانی از سپاهان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد اظهار داشت: نامه نگاری کردیم و منتظریم جواب‌مان را بدهند. این رأی خیلی به ضرر پرسپولیس است. هواداران یک تیم دیگر فحاشی کردند و نباید ما را از میزبانی محروم می‌کردند، اما به هر حال با توجه به رأی کمیته انضباطی خواهان برگزاری دیدار سپاهان با حضور تماشاگران هستیم. به غیر از این هم راضی نمی‌شویم.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید