افشاگری علی صادقی علیه همکارانش

0
82

افشاگری علی صادقی علیه همکارانش

علی صادقی در گفت و گویی جنجالی علیه همکارانش و کسانی که دستمزدش را ندادند و بر علیه او حرف زدند سخن گفت.علی صادقی  در گفت و گویی جنجالی علیه همکارانش گفت: محمد شایسته (تهیه کننده) به من می گوید بیا در فیلم ۵۰ کیلو آلبالو یک سکانس مهمان بازی کن، یک سکانس می گردد شش سکانس. بعد از آنطرف تمام تیزرهای تبلیغاتی اش را از پلان هایی انتخاب می نماید که من بازی کردم و در نهایت چند سال پیش ۱۵ میلیارد هم می فروشد!

زمانی که به او می گویم حالا که سکانس من، سکانس مهمان نبود و کل تبلیغاتت هم از پلان های من است حداقل یک دستمزدی هم به من بده، فحش می دهد!

ماجرای اختلاف علی صادقی با مهران مهام (تهیه کننده) هم به سالهای دوری برمی گردد. سالهایی که رضا عطاران و سعید آقاخانی خیلی سریال سازی می کردند.

علی صادقی  ادامه داد: اینها شگردشان همین است. قرارداد نصفه با بازیگران می بندند و برای مابقی دستمزد را می گویند به جای پول، خانه و از این چیزها به نامت می زنیم!

و بعد هم وقتی چند کار با آن بازیگر انجام دادند و به قول معروف خرشان از پل گذشت، می گویند نه آقا نمی گردد! یعنی هم دستمزد بازیگر را نصفه می دهند و هم استفاده خودشان را می برند. این کار را با خیلی ها کردند.

 
 
 

 

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید