امتیاز شهر خودرو رسماً‌ واگذار شد

0
97

به گزارش وانانیوز، 

نماینده مشهد در لیگ برتر فوتبال فصل گذشته درگیر مشکلات مالکیتی بود و حتی مشخص نبود نام این تیم پدیده است یا شهر خودرو. این باشگاه لیگ بیست‌ویکم را با نام شهر خودرو و تحت مالکیت فرهاد حمیداوی آغاز کرد، اما باشگاه موقتاً به اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال خراسان رضوی واگذار شد. دادگاه سپس رأی به بازگشت شهر خودرو به حمیداوی داد.

سقوط این تیم، زمزمه‌هایی مبنی بر واگذاری امتیاز را در پی داشت و حتی مدیرعامل باشگاه گفت ممکن است شهر خودرو منحل شود. با این حال مجموعه امید وحدت خراسان، مذاکراتی را با مسئولان شهر خودرو دنبال کردند و با آنها برای در اختیار گرفتن سهمیه لیگ یکی خراسان رضوی به توافق رسیدند.

روابط عمومی باشگاه امید وحدت در اطلاعیه‌ای نوشت: «در توافقات صورت‌گرفته میان مدیران باشگاه امید وحدت خراسان و مدیران باشگاه شهر خودرو و با نظر مالک محترم باشگاه شهر خودرو جناب آقای حمیداوی، امتیاز این تیم داخل استان ماندگار و به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شد.

تیم فوتبال شهر خودرو , لیگ دسته اول فوتبال ,

همچنین با مساعدت دکتر حمیداوی تا انجام امور حسابرسی و نقل‌و‌انتقال کامل، تیم با نام شهرخودرو در مسابقات شرکت می‌کند و بعد از انجام امور اداری، به امید وحدت تغییر نام می‌دهد».

محسن بنگر چندی پیش هدایت تیم امید وحدت را بر عهده گرفت.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید