امیدوارم تاج این بار آورده خوبی برای فدراسیون داشته باشد

0
65

به گزارش وانانیوز، 

میرشاد ماجدی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون و رأی اعضای مجمع به مهدی تاج اظهار داشت: اعضای مجمع با منطق، فکر و اعتقاد قلبی رأی‌های خودشان را به صندوق انداختند و یک بار دیگر مهدی تاج به ریاست منصوب شد. امیدواریم این بار آقای تاج آورده‌ خوبی برای فدراسیون داشته باشد.

وی در مورد اتفاقات عجیب شب گذشته و ابطال و برگزاری مجدد مجمع توضیح داد: من آن زمان در تلویزیون بودم و خودم هم بعد از دیگران متوجه شدم! در ادامه هم با صحبتی که با اعضای هیئت رئیسه شد قرار بر این شد که انتخابات برگزار شود.

سرپرست سابق و یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال درباره اینکه آیا این موضوع در رأی اعضای مجمع تأثیر داشته است، گفت: من به‌عنوان یک کاندیدا سعی کردم از خودم و افراد دیگر مراقبت کنم. لذا هیچ دخل و تصرفی در بحث کمیته بدوی و کارهای دبیرکل نداشتم. امروز هم از جای خودم بلند شدم و در جای نامزدها نشستم تا حق و حقوق همه یکسان باشد.

ماجدی در واکنش به این پرسش که آیا جلسه شبانه اعضای هیئت رئیسه از ترس تعلیق فدراسیون فوتبال بوده است، یادآور شد: به هر حال قرار بود مجمعی برگزار شود و نمایندگان AFC و فیفا در تهران حضور داشتند. کامرانی‌فر هم یکسری دغدغه‌ها داشت که هنوز هم به آنها اعتقاد دارد، ولی بالاخره اعضای هیئت رئیسه به احترام مجمع کاری کردند که مجمع برگزار شود.

وی در مورد اینکه برخی‌ها فشار آوردند تا مجمع لغو شود، توضیح داد: من چیزی ندیدم و با من صحبتی در این مورد نشده بود. نکاتی را کامرانی‌فر بیان کرد که باید از خودش سؤال شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش انتخابات قانونی بوده است، گفت: بله، قانونی بوده است.

«آقای قنبرزاده گفته است یکسری اختلافاتی بین او و تاج وجود دارد که باید در مسیر جام جهانی برطرف شود». ماجدی در پاسخ به این پرسش گفت: اگر او گفته است از او هم سوال کنید چه اختلافاتی بوده است. به هر حال تاج رئیس شده و وظیفه ماست که کمک کنیم؛ نه به تاج، به فدراسیون، تیم ملی و به مردم که نگران تیم ملی هستند.

وی درباره شایعاتی که پیرامون بازگشت کارلوس کی‌روش به تیم ملی مطرح می‌شود، عنوان کرد: تا زمانی که من در فدراسیون باشم، نظرم روی اسکوچیچ است. حتی اگر مربی دیگری را بیاورید امضای من پای آن نخواهد بود.

ماجدی در پاسخ به این پرسش که آیا به کار خود در فدراسیون ادامه می‌دهد، بیان کرد: به هر حال من عضو هیئت رئیسه هستم و سعی می‌کنم کارهای فنی را پیش ببرم.

سرپرست پیشین فدراسیون فوتبال درباره اینکه نکات مدنظر کامرانی‌فر چه بوده است، توضیح داد: از خود کامرانی‌فر بپرسید. من در جریان نیستم. من یکی از نامزدها بودم حتی در ورودی و خروجی را هم جدا کردم تا شائبه‌ای به وجود نیاید.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید