امید قرمزها برای کسب سهمیه زنده شد

0
61 امید قرمزها برای کسب سهمیه زنده شد

منچستریونایتد پنجشنبه شب در دیداری معوقه از هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اولدترافورد میزبان لیورپول بود و با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.

منچستریونایتد  پنجشنبه شب در دیداری معوقه از هفته سی‌وچهارم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه اولدترافورد میزبان  لیورپول  بود و با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد.

شیاطین سرخ بازی را با گل برونو فرناندس در دقیقه ۱۰ مقتدرانه آغاز کردند، اما لیورپول با گل دیوگو ژوتا در دقیقه ۳۴ و گل‌های روبرتو فیرمینو در دقایق ۳+۴۵ و ۴۷، بازگشتی فوق‌العاده را رقم زد.

شاگردان سولسشایر در دقیقه ۶۸ توسط مارکوس رشفورد به گل رسیدند، اما این گل و نیز موقعیت‌های هدر رفته آنها در ادامه مسابقه برای فرار از این شکست خانگی کافی نبود. محمد صلاح در دقیقه ۹۰، گل چهارم لیورپول را هم به ثمر رساند تا پیروزی شیرین مدافع عنوان قهرمانی را در تئاتر رؤیاها قطعی کند.

منچستریونایتد که در شش مسابقه قبلی خود در سه بازی پیروز شده بود، نتایج سینوسی خود را در این دیدار نیز ادامه داد و با ۷۰ امتیاز، در جایگاه دوم جدول لیگ جزیره ماندنی شد. لیورپول هم با کسب ۶۰ امتیاز و یک بازی معوقه، فاصله خود را با تیم رده چهارمی چلسی به چهار امتیاز رساند و بیش از پیش به صعود به لیگ قهرمانان اروپا امیدوار ماند.

 
 

 

 منبع خبر : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید