انتقاد ملی‌پوش سابر ایران: وضعیت لیگ هر سال بدتر می‌شود/ همه از بلاتکلیفی ناراحتیم

0
164ملی‌پوش شمشیربازی سابر ایران گفت: دو ماه مانده تا سال تمام شود اما خبری از برگزاری لیگ برتر نیست و واقعا همه شمشمیربازان از این اتفاق ناراحت هستند.

محمد رهبری در گفت‌وگو با ایسنا درباره‌ی بلاتکلیفی لیگ برتر شمشیربازی بیان کرد: وضعیت لیگ ما هر سال دارد بدتر می‌شود و امسال دیگر به اوج خود رسیده است. از نیمه دوم سال قرار بوده لیگ برگزار شود اما چون تیمی از حضور در لیگ شمشیربازی استقبال نکرده است، برگزاری آن هر ماه دارد عقب می‌افتد.

 او ادامه داد: لیگ می‌تواند از لحاظ فنی و مالی به ورزشکاران کمک کند اما متاسفانه امسال لیگ نداریم. البته سال‌های گذشته هم وضعیت بهتر نبود چرا که قراردادها بسیار پایین بود در حدی که فقط  پول رفت و آمد ورزشکاران تامین می شد. امسال هم که دیگر به اوج خود رسیده و دو ماه مانده سال تمام شود اما خبری نیست.

رهبری با اشاره به ناراحتی شمشیربازان از بلاتکلیفی لیگ برتر تاکید کرد: این اتفاق برای همه ورزشکاران خیلی ناراحت کننده است. چون تمام نفراتی که در سطح ایران تمرین می‌کنند منتظر یک مسابقه‌ای هستند که خودشان را نشان دهند اما امسال نه قهرمانی کشور داشتیم و نه لیگ.

 او در مورد وضعیت تیم ملی سابر برای حضور در جام جهانی لهستان و قطعی کردن سهمیه تیمی المپیک نیز گفت:  شرایط خیلی خوب است. صبح‌ها بدنسازی داریم و بعد از ظهرها هم تمرینات تخصصی را پشت سر می‌گذاریم. هدف ورزشکاران و مربی تیم ملی این است در لهستان کار را تمام کنیم  و نشان دهیم ما در بالاترین سطح جهان قرار داریم  اما متاسفانه در کشور خودمان آنقدر توجه نمی شود که اتفاقات خوبی برای شمشمیر بازان رخ دهد.

 انتهای پیامنوشته انتقاد ملی‌پوش سابر ایران: وضعیت لیگ هر سال بدتر می‌شود/ همه از بلاتکلیفی ناراحتیم اولین بار در ایسنا پدیدار شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید