اول فوتبالیست بودم اما آنقدر از پدرم کتک خوردم تا کشتی گیر شدم/ ۵ سال پرسپولیس قهرمان شد؛ چه اشکالی دارد یکسال هم استقلال قهرمان شود؟

0
186

به گزارش وانانیوز، 

با علیرضا دبیر به سمت خانه کشتی رفتیم. جایی که قهرمانان کشتی ایران مشغول تمرین بودند. رئیس فدراسیون کشتی ما را با مربی قرن ورزش ایران یعنی محمد بنای عزیز و دوست داشتنی تنها گذاشت و گفت :به جای من با این اسطوره ورزش ایران حرف بزنید که همه گفتنی ها در سینه اوست. دبیر رفت و ما با محمد بنا حرف زدیم. از کشتی و المپیک گرفته تا فوتبال و قهرمانی استقلال و سینما و…

محمد بنا  گفت: قبل از هر چیز خوشحالم که بچه ها را اینجا در خانه کشتی می بینم. من عاشق کشتی و مملکتم هستم و باور کنید زمانی که در خانه کشتی هستم به هیچ چیز جز کشتی و مدال و افتخار برای ایران فکر نمی کنم. کشتی تمام زندگی من است و عاشقانه آن را دوست دارم. خوشحالم که این خانه کشتی با همت آقای دبیر درست شده و امیدوارم ما بتوانیم در مسابقات آینده و به خصوص المپیک پاریس هم موفق باشیم و افتخار کسب کنیم. خود من اول فوتبالیست بودم اما پدرم کتکم زد و رفتم به سمت کشتی. شاید اگر آن کتک ها نبود اصلا کشتی گیر و بعدا مربی کشتی نمی شدم.

محمد بنا در ادامه گفت: اینجا خرابه بود. باور کنید خود من ۱۷ سال جایی زندگی کردم که الان هیچ کس حاضر نیست دو روز هم زندگی کند اما حالا شما این امکانات را ببینید. حتی از کشورهای اروپایی که به اینجا می آیند، تحت تاثیر قرار می گیرند. البته حق کشتی همین امکانات هم هست. ما استعدادهای بسیار خوبی داریم که اینجا می توانند راحت تمرین و استراحت کنند و برای مسابقات آسیایی و جهانی و المپیک آماده شوند. این را هم بگویم که این همه افتخار حاصل تلاش همه مربیان و کشتی گیران است نه فقط شخص محمد بنا.

با اسطوره کشتی فرنگی ایران در مورد ریز مسائل کشتی زیاد صحبت کردیم که بعدا به طور مفصل تقدیمتان خواهیم کرد. اما محمد بنا که از پرسپولیسی های قدیمی است در مورد قهرمانی استقلال هم حرفهای جالبی زد و گفت: در درجه اول این قهرمانی را به همه هواداران استقلال تبریک می گویم . اتفاقا بسیاری از بچه های کشتی استقلالی هستند و برای من هم کری می خوانند ولی همگی روی هم حریف من نمی شوند! من به آنها می گویم ۵ سال پرسپولیس قهرمان شد و حال یک سال هم استقلال قهرمان شود (خنده)

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید