اینترنت هدیه همراه اول برای برد فوتبال ایران در جام جهانی

0
43

هدیه همراه اول

به‌مناسبت برد تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران در برابر تیم ولز، همراه اول به تمامی مشترکان خود هدیه می‌دهد.


همراه اول با بیان اینکه به مناسبت برد تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران قصد دارد به تمامی مشترکان خود هدیه دهد از بسته اینترنت یک روزه ۳ گیگابایتی خبر داد.

به گزارش وقت صبح به نقل از دیجیاتو؛ بر اساس توضیحات همراه اول، تمامی مشترکان این اپراتور اعم از اعتباری و دائمی با شماره‌گیری کد دستوری #۳۳*۲۰۲۲* می‌توانند از بسته اینترنت ۳ گیگابایتی اینترنت هدیه همراه اول استفاده کنند. ویژگی اصلی این بسته هدیه این است که امکان استفاده از آن همزمان با بسته‌های فعال دیگر هم ممکن است.


سه گیگا بایت اینترنت هدیه

همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور و حامی ورزش جمهوری اسلامی ایران، ضمن تبریک برد ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در مسابقات جام جهانی قطر در برابر تیم ملی فوتبال ولز به تمامی مشترکان خود بسته سه گیگابایتی اینترنت هدیه می‌دهد.

تمامی مشترکان سیمکارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول به منظور دریافت بسته سه گیگابایتی یک روزه خود می‌توانند از طریق کد دستوری «ستاره ۲۰۲۲ ستاره ۳۳ مربع» اقدام کنند. این بسته اینترنت سه گیگابایتی یک روزه به صورت همزمان با سایر بسته های مشترکان قابل استفاده است.

همراه اول در راستای همراهی تیم ملی ایران در جام‌جهانی قطر و جلب نظر علاقه‌مندان به این رویداد، سامانه #۲۰۲۲* را با طیف وسیعی از خدمات و سرویس‌های ویژه جام جهانی رونمایی کرد.همراه اول چندی پیش نیز اعلام کرد که با هدف همراهی ملی پوشان فوتبال کشور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، طرح قرعه‌کشی جام جهانی خود را با فراخوان سراسری آغاز کرد، اکنون کددستوری «ستاره ۲۰۲۲ مربع» را به‌عنوان بستر جامع ارائه سرویس‌های جدید و مبتنی بر این رویداد ورزشی معرفی کرده بود.

نکته قابل توجه این است که تمامی مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول، می‌توانند با شماره‌گیری کددستوری #۲۰۲۲*، ضمن اطلاع از تمامی سرویس‌های خدماتی اپراتور اول تلفن همراه کشور ویژه جام جهانی قطر، نسبت به خریداری و فعال‌سازی «بسته ترکیبی ۱۵ روزه ۲۰ گیگابایت اینترنت و ۲۲ ساعت مکالمه درون‌شبکه و تلفن ثابت» با تخفیف ویژه و قیمت ۸۰ هزار تومان اقدام کنند.

 

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید