این مرد با ریش هایش ۹ رکورد جهانی ثبت کرد/ تصاویر عجیب

0
25

 

جوئل استراسر توانست با کمک ریش هایش ۹ رکورد جهانی را به نام خود ثبت کند.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو: جوئل استراسر پس ازگذاشتن اشیاء مختلف در ریش خود، ۹ رکورد جهانی را به نام خود ثبت کرد.

او مجموعه عجیب و غریب از چیزهای مختلف از خلال دندان، نی، چاپستیک و گوی های درخت کریسمس را امتحان کرده است. جوئل همچنین پایه های توپ گلف، چنگال‌، گیره‌های لباس و مداد را نیز در ریش های خود جای داده است.

این مرد با ریش هایش ۹ رکورد جهانی ثبت کرد/ تصاویر عجیب

این مرد با ریش هایش ۹ رکورد جهانی ثبت کرد/ تصاویر عجیب

این مرد با ریش هایش ۹ رکورد جهانی ثبت کرد/ تصاویر عجیب

جوئل بیش از همه به خاطر چالش گوی های درخت کریسمس خود شناخته شده است؛ رکوردی که او چهار بار به دست آورده است. سال گذشته او موفق شد ۷۱۰ آویز درخت کریسمس را از ریش خود آویزان کند.

جوئل گفت: «وقتی بقیه حواسشان نبود من در کلاس قدم می زدم و اشیا را در ریشم فرو می کردم.»

دانش آموزی که سرگرمی عجیب او را مشاهده کرد، به او گفت که باید تلاش کند و رکوردهای جهانی به دست آورد. جوئل سپس یک کانال یوتیوب راه اندازی کرد تا مهارت های ریش خود را به نمایش بگذارد.

او گفت: «می خواستم ویدیویی بسازم که در آن ببینم آیا می توانم رکورد جهانی بیشترین خلال دندان در ریش را بشکنم یا خیر؟ و آن را شکستم.»

به عنوان یک رکوردار شناخته شد

این ویدئو ثابت کرد که او می تواند یک رکورد جهانی به دست آورد و او می خواست به عنوان یک رکورددار به رسمیت شناخته شود. جوئل گفت: «بنابراین بعد از اینکه به طور غیر رسمی رکورد جهانی خلال دندان را ثبت کردم، راهی برای کسب گواهینامه رسمی ثبت رکورد خود پیدا کردم.»

توانایی های او باعث شده تا جوئل، تکنیک های مختلفی را برای اطمینان از محکم ماندن اشیاء در جای خود پیدا کند. ثابت نگه داشتن برخی از اشیا که گیره دارند نیاز به تکنیک های متفاوتی نسبت به اشیا معمولی مانند خلال دندان یا اسپاگتی دارند.

جوئل که کارشناس بیمه است، نمی‌داند که آیا رکورد ریش خود را حفظ خواهد کرد یا نه و همسرش اصلا طرفدار موهای صورت او نیست و آرزو می‌کند که کاش کوتاه‌تر بود.

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید