بابت انتخاب آلومینیوم احساس خوبی دارم/ امیدوارم با برد آبادان را ترک کنیم

0
61

به گزارش وانانیوز، 

سیدمهران موسوی ابتدا درباره پیوستن به آلومینیوم اراک، اظهار داشت: من دو سال خوب در فولاد داشتم و باید از جواد نکونام و باشگاه فولاد تشکر کنم که به من کمک کردند. من هم تا جایی که توانستم تلاش کردم تا عملکرد خوبی در این تیم داشته باشم.

وی در ادامه یادآور شد: بعد از اتمام فصل شرایط طوری رقم خورد که در نهایت از فولاد جدا شدم و حالا برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. چند پیشنهاد هم داشتم، ولی در نهایت آلومینیوم را انتخاب کردم و بابت این انتخاب هم احساس خوبی دارم.

موسوی در مورد شکست تیمش برابر هوادار در هفته اول خاطر نشان کرد: ما در این بازی موقعیت گل داشتیم، ولی متأسفانه به گل نرسیدیم و بدشانس بودیم. از طرفی یک بدنسازی سنگین را هم قبل از شروع فصل پشت سر گذاشتیم و فکر می‌کنم در هفته‌های آینده به بهترین شرایط ممکن برسیم.

 

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک راجع به کار کردن با سیدمهدی رحمتی تصریح کرد: رحمتی جزو مربیان جوان و بااستعداد فوتبال ایران است و کادر فنی توانایی هم در کنار ایشان حضور دارند. امیدوارم با هدایت این مربی نتایج خوبی در این فصل بگیریم.

وی درباره بعدی تیمش برابر صنعت نفت آبادان هم به تسنیم گفت: بازی در آبادان همیشه سخت است، خصوصاً در این شرایط آب و هوایی که واقعاً کار ما را سخت‌تر می‌کند. با این حال ما فقط برای گرفتن سه امتیاز به آبادان می‌رویم و امیدوارم با برد این شهر را ترک کنیم.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید