بازگشت خط دفاعی پرسپولیس به اصل خویش/ آسمان تیم یحیی ناامن‌تر از آسمان اوکراین!

0
69

به گزارش وانانیوز، 

خط دفاع پرسپولیس در بازی با پیکان نمره قبولی گرفت و با یک بازیکن کمتر کلین‌شیت جانانه‌ای داشت و خیلی کم به حریفش موقعیت داد اما در بازی با ذوب‌آهن در همان دقیقه نخست گل خورد. پرسپولیس در حالی خیلی زود گل خورد که در همان ثانیه‌های نخست بازیکن حریف با حامد لک تک به تک شد و نتوانست ضربه نهایی را بزند اما حتی این موقعیت هم باعث نشد بازیکنان روی توپ حریف سختگیری کنند.

در صحنه گل دریافتی پرسپولیس اما یک نکته وحشتناک قابل رؤیت بود و آن  اینکه هیچ بازیکنی نتوانسته وظیفه‌اش را درست انجام دهد تا جایی که به نظر می‌رسد نیمی از بازیکنان تیم پرسپولیس روی این گل خورده مقصرند؛ از رامین رضاییان که اجازه داد توپ براحتی روی دروازه بیاید تا علی نعمتی، میلاد سرلک، سیدجلال حسینی و رضا اسدی. نکته نگران کننده در این بازی آسمان ناامن خط دفاعی پرسپولیس بود به طوری که هر توپی روی دروازه این تیم ارسال می‌شد تن و بدن هواداران می‌لرزید.

در واقع تقریباً تمام توپ‌های ارسالی روی دروازه پرسپولیس را بازیکان ذوب‌آهن زدند. پرسپولیس در شرایطی که هفت بازیکنش فقط نظاره‌گر بودند با ضربه سر گل خورد و سه چهار بار دیگر هم نزدیک بود دروازه‌اش ر ا باز شده ببیند و مشخص نیست برای بازی بعد دوباره چه تغییراتی را در این خط ببینیم.

 

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید