بازی‌های اسلامی فرصت خوبی برای تیم دوم ما است

0
54

به گزارش وانانیوز، 

بهروز حضرتی‌پور درباره شرایط تیم کشتی فرنگی اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی، عنوان کرد: این اردو آخرین دور تمرینات برای تیم اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی است تا تیم راهی قونیه شود اما برای مسابقات جهانی ۲ اردوی دیگر در تهران خواهیم داشت که آخرین اردو از ۲۳ مرداد شروع می‌شود و تا ۶ شهریور که زمان اعزام به صربستان است ادامه خواهد داشت.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با اشاره به اعزام خود و ۲ مربی دیگر به قونیه و همین طور حریفان فرنگی‌کاران در مسابقات جهانی، گفت: آقای بنا بالاسر تیم اعزامی به مسابقات جهانی خواهد بود و من به همراه ۲ مربی دیگر به قونیه می‌رویم. در بازی‌های کشورهای اسلامی هم چند تیم خوب هستند که می‌توان به آذربایجان و ترکیه اشاره کرد. ما تیم دوم خود را اعزام می‌کنیم، این رقابت‌ها فرصت خوبی است تا نیروهای دیگر هم بیایند و خودشان را نشان دهند. نحوه انتخابی هم براساس آنچه اعلام شده بود پیش رفت.

وی در پاسخ به این سوال که کادر فنی چه پیش‌بینی از نتایج دارد و آیا در این خصوص با کمیته ملی المپیک هم صحبتی داشته‌اند یا خیر، اظهارداشت: کشتی رشته رکوردی نیست که بتوان آن را پیش‌بینی کرد اما جزو مدال‌آوران است. اینکه رنک چه شود نمی‌توان پیش‌بینی کرد چون باید همه شرایط را بسنجیم و آن روز، روز خوب کشتی‌گیران باشد اما کشتی‌گیران خوب تمرین کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید