بازی‌های کشورهای اسلامی| کسب سه مدال طلا و دو مدال نقره در پاراتیراندازی با کمان

0
30

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان؛ مسابقات پاراتیراندازی با کمان پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، امروز(جمعه – ۲۱ مرداد)  در قونیه پیگیری شد و کمانداران کشورمان در بخش تیمی به مصاف رقبای خود رفتند و صاحب ۳ مدال طلا و ۲ مدال نقره شدند.

نتایج کمانداران کشورمان به شرح زیر است:

تیم دوبل مردان ریکرو
تیم ایران با ترکیب غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد پس از استراحت در نیمه‌نهایی،  برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۵ -۳ شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

ریکرو میکس
تیم ایران با ترکیب سمیه رحیمی و اصغر زارعی‌نژاد در نیمه‌نهایی به مصاف تیم آذربایجان رفت و با نتیجه ۶- ۲ به برتری رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت، اما شکست ۶- صفر به مدال نقره رسید.

دوبل مردان کامپوند
تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و هادی نوری در نیمه‌نهایی با نتیجه ۱۵۶ بر ۱۲۴ مقابل امارات به پیروزی رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با پیروزی ۱۵۴ بر ۱۴۵،  صاحب مدال طلا شد.

دوبل بانوان کامپوند
تیم ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در دیدار فینال به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۴۹ به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

میکس کامپوند
تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و مریم یاورپور در نیمه نهایی به مصاف تیم امارات رفت و با نتیجه ۱۵۵ بر ۱۰۴ به پیروزی رسید. تیم ایران برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه ۱۵۴ بر ۱۵۰ به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید