بازیکنانم با بند بند وجودشان برای گرفتن امتیاز تلاش کردند/ دنبال این نیستم که تیمم ضدفوتبال بازی کند

0
61

به گزارش وانانیوز، 

 سیدمهدی رحمتی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل مس رفسنجان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در وهله اول به مردم خوب رفسنجان و باشگاه مس هم به خاطر میزبانی و هم تیم خوب‌شان تبریک می‌گویم. ما مس را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم بیشتر کار این تیم روی ارسال به نقاط کور است تا بازیکنانی مثل شیمبا و گادوین منشا به ما ضربه بزنند. دنبال این بودیم که ضربات اول را بزنیم. بازیکنانم با تمام توان‌شان بازی و دفاع کردند، ولی براساس آنچه که در تمرینات از بازیکنان می‌بینم، از فوتبال‌مان راضی نیستم. هر موقع به هفت هشت پاس رسیدیم خلق موقعیت کردیم و مس را به عقب راندیم. با این حال، به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. به مس و آقای ربیعی نیز خسته نباشید گفته و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسید تیمش در اواخر بازی وقت تلف می‌کرد، گفت: هزینه دو باشگاه را مقایسه کنید تا جواب سؤال‌تان مشخص شود. بازیکنان مس طی سه سال گذشته حفظ شده و به هماهنگی خوبی رسیده‌اند. درباره وقت تلف کردن هم باید بگویم موافق این موضوع نیستم. ببخشید این را می‌گویم، اما اگر فوتبال بازی کرده باشید، بازیکنی در طول ۹۰ دقیقه می‌پرد و ضربه سر می‌زند طبیعی است خسته شود و ضربه بخورد. در بازی با پرسپولیس وقت‌های تلف شده را درآوردیم که ۱۴ دقیقه بود، ولی داور شش دقیقه گرفت. به جرأت می‌توانم بگویم، امروز به غیر از مصدومیت حسین پورحمیدی که طی آن بازی متوقف شد، وقت‌های تلف شده بیشتر از چهار پنج دقیقه نمی‌شد. پزشک تیم حتی داخل زمین نرفت. اتلاف وقت به چیزی می‌گویند که بازیکن بگوید نمی‌تواند بازی کند و برانکارد داخل زمین شود. آیا می‌توانید بگویید چند بار برانکارد داخل زمین شد؟

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در واکنش به اینکه یکی از عوامل تیمش از روی سکوها از بازیکنان می‌خواست روی زمین بیفتند، خاطر نشان کرد: این به خاطر استرس بازی است. اگر یک بر صفر جلو بوده و تحت فشار باشید شاید از روی سکوها چنین عکس‌العملی نشان دهید. واقعاً دنبال این نیستم که تیمم ضدفوتبال بازی کند. من هم می‌توانستم بگویم دروازه‌بانم زیر توپ بزند و همه جمع شویم و توپ سوم را بگیریم. با اینکه تیم ما تحت فشار بود از عقب بازیسازی می‌کردیم. شاید به خاطر سنگینی هوای رفسنجان بازیکنان کارایی لازم را در امر هجومی نداشتند، ولی با بند بند وجودشان برای گرفتن امتیاز تلاش کردند.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید