بازیکنان لیورپول هیولاهای قدرت روانی هستند/ دلم برای چلسی سوخت

0
72

به گزارش وانانیوز، 

یورگن کلوپ پس از پیروزی تیمش برابر چلسی در ضربات پنالتی فینال جام حذفی انگلیس و کسب دومین جام پس از فتح جام اتحادیه، به تمجید از قدرت روانی مردانش پرداخت.

او که به ۱۶ سال انتظار لیورپولی‌ها برای فتح لیگ برتر انگلیس پایان داد، مانند فینال جام اتحادیه که در آنجا هم هموطنش توماس توخل را شکست داد، چلسی را در کسب جام ناکام گذاشت.

کلوپ گفت: خارق‌العاده است، باورنکردنی است. بازی برابر چلسی واقعاً سنگین است و آنها هم درست مانند جام اتحادیه، به همین اندازه لیاقت پیروزی داشتند. تفاوت میان تیم‌ها در این مقطع از یک جام فقط در حد کوچکترین جزئیات است. من بیشتر از این نمی‌توانم به مردان خود ببالم. تغییری که آنها در سبک بازی‌مان ایجاد کردند، سختکوشی‌شان، تغییرات ابتدایی و از دست دادن موقعیت‌های خوب هیچ یک باعث نشد که افت کنند.

سرمربی آلمان تأکید کرد: بعد هم که در ضربات پنالتی که ویرانگر اعصاب است، من از استرس برای خودم ناخنی باقی نگذاشتم! من واقعاً دلم برای چلسی می‌سوزد. برای دومین بار پس از ۱۲۰ دقیقه بازی و هیچ چیز نمی‌برید. این واقعاً سخت است. برای خودمان اما بسیار خوشحالم. ما از نظر قدرت روانی هیولا هستیم. چلسی استثنایی بازی کرد اما در نهایت این بازی فقط می‌توانست یک برنده داشته باشد و آن هم ما بودیم.

لیورپول دو بازیکن کلیدی‌اش فیرجیل فن‌دایک و محمد صلاح را در جریان بازی به خاطر مصدومیت تعویض کرد. با این حال کلوپ گفت که هر دو بازیکن را فقط از بیم از دست دادن فینال لیگ قهرمانان و بازی‌های باقیمانده در لیگ برتر تعویض کرده است.

او اظهار داشت: محمد کمی بیشتر از فیرجیل آسیب دید. فن‌دایک کمی مشکل داشت و اگر ۱۲۰ دقیقه بازی می‌کرد، واقعاً جنون آمیز بود. محمد صلاح هم گفت که می‌تواند ادامه دهد اما کمی درد احساس می‌کند. به همین دلیل هم من او را بیرون کشیدم.

لیورپول که سبب شد چلسی در سومین تلاش متوالی‌اش برای فتح جام حذفی در فینال ناکام بماند، این شانس را دارد که با فتح لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا، اولین تیم تاریخ جزیره شود که در یک فصل ۴ جام می‌برد.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید