بازیکنان کلبا سبک کار مجیدی را به خوبی درک کردند

0
40

به گزارش وانانیوز، 

 به نقل از روزنامه الخلیج امارات؛ تیم اتحاد کلبا اردوی سه هفته‌ای خود را در اتریش که شامل تمرینات فشرده‌ای بود به پایان رساند. این تیم همچنین در سه بازی دوستانه با تیم‌هایی از اتریش و اسلوونی پیروزی‌های پرگلی بدون دریافت گل به دست آورد.

بر اساس گزارش این روزنامه اماراتی، نتایج تیم اتحاد کلبا در اردوی پیش‌فصل اتریش نشان می‌دهد که بازیکنان این تیم به درک خوبی از سبک بازی فرهاد مجیدی رسیدند. مربی که به استفاده از روش‌های دفاعی معروف است. هرچند او به عنوان بازیکن خط حمله یکی از برترین‌های لیگ ایران بود و سپس به لیگ امارات انتقال یافت. فرهاد مجیدی استقلال را به قهرمانی لیگ برتر ایران رساند و تیمش در ۳۰ بازی ۱۰ گل دریافت کرد. در ۲۱ بازی نیز دروازه تیمش را بسته نگه داشت که یک رکورد جهانی است.

تیم اتحاد کلبا پس از پایان اردوی آماده‌سازی اتریش تمرینات خود را در امارات از فردا از سر می‌گیرد که شامل چند بازی تدارکاتی با هدف سازگاری بازیکنان قدیمی و جدید خواهد بود.

محمد مطر الزعابی، نایب‌رئیس تیم اتحاد کلبا نیز گفت: برنامه آماده‌سازی این تیم به خوبی پیش می‌رود. اردوی اتریش از نظر تمهیدات، نظم بازیکنان  و اجرای برنامه‌ها خوب و رضایت‌بخش بود. وجود روحیه همکاری میان کادر فنی، اداری و بازیکنان به اجرای سریع این برنامه‌ها و رسیدن به نتایج مثبت کمک کرد. بازی‌های تدارکاتی اردوی اتریش نیز با هدف مشارکت همه بازیکنان و هماهنگی‌ بیشتر آنها از نظر فنی صورت گرفت.  مرحله پایانی آماده‌سازی اتحاد کلبا در امارات و پیش از شروع فصل جدید نیز اهمیت زیادی خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید