بازیکنی اشتباه کرد که در بردهای قبلی کمک‌مان کرده بود

0
59

به گزارش وانانیوز، 

 ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل فولاد اظهار داشت: خیلی نمی‌توانیم راجع به بازی امروز صحبت کنیم. انتظار داشتیم تیم در هر لحظه گل بزند، ولی در ۹۰ دقیقه این اتفاق رخ نداد و در ثانیه آخر بازی را به حریف واگذار کردیم. می‌توانیم تأسف بخوریم که نتوانستیم موقعیت‌های‌مان را به گل تبدیل کنیم. تیم فولاد به عقب می‌رفت و از آن طرف ما هم گل نزدیم. می‌دانیم باید در آینده چه کار کنیم. این بازی‌ها به ما درس خوبی داد. به فولاد تبریک می‌گویم. آنها سه امتیاز بازی را به دست آوردند.

وی درباره اشتباهات فردی بازیکنانش در دو بازی گذشته، خاطر نشان کرد: البته که برنامه داریم، ولی همیشه اشتباهات فردی وجود دارد. باید به‌عنوان یک تیم از این درس‌ها استفاده کنیم. فکر نمی‌کنم باید کار جدیدی را جلو ببریم تا این مسئله را حل کنیم، چون اشتباهات فردی همیشه وجود دارند. بازیکنی که امروز اشتباه کرد بازیکنی بود که در دو برد قبلی خیلی کمک کرد که توانستیم دو برد به دست بیاوریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره داوری این بازی و اعتراضاتش به داور در یک صحنه، گفت: می‌دانید که داور کار خودش را کرد و ماهم کار خودمان را. وقتی VAR نباشد ما باید به تصمیمات داور احترام بگذاریم. ایشان (علیرضا فغانی) داور خوبی است و نیازی نیست که ما اینجا بخواهیم به داوری اعتراض کنیم. اگر قرار بود پیروز شویم، فکر می‌کنم آن صحنه اتفاقی نبود که ما ببریم. چیزی که از ما روی نیمکت دیدیم، پنالتی بود، ولی باید دوباره آن صحنه را ببینیم. اگر VAR باشد شاید وضعیت فرق کند.

مورایس درباره اینکه هر سه گلی که سپاهان اخیراً دریافت کرده، در نیمه اول بوده است و این به چه معنایی می‌تواند باشد، اشاره کرد: یکسری جزئیات هست که می‌تواند تغییر ایجاد کند. یکسری جزئیات منفی می‌تواند به ضرر ما باشد و یکسری جزئیات مثبت که می‌تواند به نفع‌مان تمام شود. از همه هواداران تشکر می‌کنم. هواداران فوق‌العاده‌ای داریم. حسی که در لحظه آخر به آنها دست داد، برای ما هم بود و مطمئن باشید در ادامه بهتر خواهیم بود.

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید