بازیگر سریال امنیتی تلویزیون در فیلمی نوجوانانه «رگبرگ»

0
91

بازیگر سریال امنیتی تلویزیون در فیلمی نوجوانانه «رگبرگ»

تدوین فیلم تلویزیونی “رگبرگ” به پایان رسیده ؛ کاری که به واکاوی اختلافات سه نسل می‌پردازد و با محور دغدغه نوجوانان مهیای آنتن سیما می‌شود.


سجاد امیریزدانی کارگردان فیلم تلویزیونی ” رگبرگ ” درباره مراحل پایانی ساخت این تله فیلم عنوان کرد: فیلمبرداری “رگبرگ” در خردادماه و در فاصله زمانی ۲۰ جلسه انجام شد و این روزها در مراحل پایانی تدوین و صداگذاری قرار دارد.

وی با اشاره به دغدغه فیلم در حوزه نوجوان اظهار کرد: داستان فیلم به ارتباط و اختلافات سه نسل یک خانواده با یکدیگر می‌پردازد و باغستان سنتی قزوین بستری برای شکل‌گیری این داستان است.

کارگردان سریال “در میان خاکستر” درباره مکان فیلمبرداری نیز عنوان کرد: این فیلم در قزوین فیلمبرداری شده است و سعی کردیم از استانداردهای تله فیلم بالاتر باشد و علی رنجبر فیلمبردار فیلم سینمایی “منطقه پرواز ممنوع” فیلمبرداری این فیلم را بر عهده داشت.

 در خلاصه داستان این فیلم آمده است: سالها بعد، زمانی که بخشی از خاک سرزمینت شده ای، باران که ببارد، از خاکت بویی برخواهد خواست، باشد که بوی شجاعت و ایثار باشد نه ترس و ذلت. این درسی است که بابا صالح به نوه اش یزدان می دهد.

حمیدرضا محمدی که این روزها مشغول ایفای نقش در سریال امنیتی- جاسوسی “سرجوخه” است به همراه حسین معلومی، مهدی خدایی، آزاده کرمبخش، امیر ورسه ای، محمد شاه محمدپور، رامین قربانی و بازیگران بومی استان قزوین در این فیلم حضور دارند.

بازیگر سریال امنیتی تلویزیون در فیلمی نوجوانانه «رگبرگ»

منبع : افکار نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید