بازی کردن در ارتفاع بالای ۲۵۰۰ متر سخت است

0
38

به گزارش وانانیوز، 

حمید مطهری در مورد تقابل خود با ابراهیم صادقی و کادر فنی مس رفسنجان اظهار داشت: صادقی از فوتبالیست‌های بسیار ارزنده، اخلاق‌مدار و از مربیان خوب فوتبال کشورمان است. کادر فنی مس هم نمونه و فنی هستند. به تیم خوب مس که در دومین فصل حضورش در لیگ برتر خیلی خوب کار می‌کند تبریک می‌گویم.

وی افزود: از مردم خوب رفسنجان که میهمان‌نوازی ویژه‌ای هم از ما داشتند تشکر ویژه‌ای دارم. بازی امروز فوق‌العاده تاکتیکی و فنی است، هر دو تیم برنامه‌های خودشان را دارند و سعی می‌کنیم بهترین نمایش‌مان را ارائه بدهیم. بارها گفتم پرسپولیس ذهن برنده‌خواه دارد و سعی می‌کنیم زیر فشار بهترین عملکرد خود را ارائه بدهیم.

مربی پرسپولیس درباره ارتفاع شهر سرچشمه از سطح دریا توضیح داد: تمام تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم و برنامه‌ریزی خودمان را داریم. بازی کردن در ارتفاع بالای ۲۵۰۰ متری سخت است، اما از هر لحاظ خود را برای مسابقه آماده کرده‌ایم. امیدواریم فوتبال قبل احترام و تماشاگرپسندی ارائه داده و هر تیمی از لحاظ تاکتیکی موفق‌تر است برنده بازی شود.

مطهری در خصوص اینکه کادر فنی این تیم بار دیگر بوژیدار رادوشوویچ را به مهدی لک ترجیح داده است، گفت: لک و رادو دروازه‌بانان خوب ما هستند. مربی دروازه‌بانان و یحیی گل محمدی این بود که از رادو استفاده کنند و امیدوارم وی روز خوبی داشته باشد.

وی درباره حضور دو بازیکن تاجیکستانی در سفر پرسپولیس به رفسنجان گفت: به این دلیل وحدت و منوچهر را به رفسنجان آوردیم تا با شرایط تیم و فرهنگ بچه‌های ما آشناتر شوند. پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس هنوز بسته است و امیدوارم هرچه سریع‌تر این مشکل برطرف شود تا بتوانیم از این بازیکنان هم استفاده کنیم. آنها ۲۰ و ۲۱ ساله هستند و به تیم پرسپولیس کمک خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید