باید هر چه زودتر تأییدیه اساسنامه فدراسیون فوتبال را بگیریم/ کاری نکنیم دشمن شاد شویم

0
81

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی درباره بند یک اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: از زمانی که مجمع فدراسیون برگزار شد، اعضای هیئت رئیسه و رئیس فدراسیون فوتبال درباره بند یک اساسنامه، اقدامات لازم را انجام دادند تا با مهلتی که فیفا برای تصویب این اساسنامه به ایران داده، با مشکل مواجه نشویم. با زمان اندکی که برای ما باقی مانده است، باید هر چه زودتر تأییدیه این اساسنامه را از دولت و مجلس محترم بگیریم.

وی ادامه داد: این اساسنامه مورد تأیید فیفا، اعضای مجمع و فدراسیون است. حدود یک ماه و نیم پیش بود که عزیزی خادم، اساسنامه فدراسیون فوتبال را تقدیم وزیر محترم ورزش و جوانان کرد و تا امروز، منتظر تأیید و تصویب نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی هستیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با تشکر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بابت همکاری و همیاری در امر ورزش، خواستار نگاه ویژه به موضوع اساسنامه شد و اظهار داشت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می‌خواهم با درایت و سعه صدر به این موضوع نگاه کنند؛ چرا که بحثی ملی است و خدای نا کرده اتفاقی رخ ندهد که جبران‌ناپذیر باشد.

ماجدی در مورد مصمم بودن کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون جهانی فوتبال در اجرای تصمیمات خود تصریح کرد: AFC و فیفا برای کارهای خود زمان می‌گذارند، اقدامات‌شان را طبق زمان مشخص شده انجام می‌دهند و بر تصمیم خود مُصِر هستند. بر همین اساس از نمایندگان و ریاست محترم مجلس درخواست می‌کنم که نگاه ویژه‌ای درباره بند یک اساسنامه داشته باشند.

وی در ادامه عنوان کرد: از رئیس فدراسیون فوتبال و احمدرضا براتی برای تدوین این اساسنامه، به منظور ارائه آن به دولت و مجلس شورای اسلامی تشکر می‌کنم. همه ما در راستای یک هدف گام بر می‌داریم و امیدوارم اتفاقی رخ ندهد که فوتبال کشور، علاقه‌مندان و فدراسیون فوتبال ناراحت و محروم شوند.

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در پایان بیان کرد: نمایندگان عزیز مجلس شورای اسلامی باید نگاهی ویژه، ورزشی و فوتبالی به این موضوع داشته باشند تا جلوی معاندان جمهوری اسلامی را بگیریم و دشمن شاد نشویم. مطمئن هستم که نمایندگان خوب مردم ایران با نگاه مدبرانه به این قضیه نگاه می‌کنند. زمان کمی داریم و امیدوارم فرصت را به دشمنان این مرز و بوم ندهیم.

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید