با تاج و همکارانش تفاوت دیدگاه دارم/ از امروز هوادار فدراسیون فوتبال هستم

0
61

به گزارش وانانیوز، 

وحید شمسایی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفت: مهدی تاج روی صندلی ریاست فدراسیون نشست. به او، قنبرزاده و نبی تبریک می‌گویم. امیدوارم صادقانه به فوتبال خدمت کنند و در آینده موفق باشند و به رشته‌های دیگه هم نگاه ویژه داشته باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه زمانی اطلاع پیدا کرد مجمع برگزار می‌شود، گفت: من ساعت ۳:۳۰ صبح متوجه شدم. تلویزیون را نگاه می‌کردم و بعد از آن اطلاعیه آمد و بعد یکی از خبرگزاری خبری زد که مجمع برگزار می‌شود. بعد اس ام اس آمد و بعد دوباره یادآوری کردند. وقتی بخواهند که رأی بدهیم ما را پیدا می‌کنند.

سرمربی مستعفی تیم ملی فوتسال افزود: من فکر می‌کنم کشور ما اینقدر صلابت دارد که این نوع رفتار با کسانی که رأی می‌دهند را من دوست ندارم. من با این فضا حال نمی‌کنم و امروز هم جلوی دوستان عزیز برای تیم ملی فوتسال در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم. آقای تاج خیلی برای من ارزشمند است. من چون اتفاقات گذشته فوتسال را با چشم دیدم و دوست دارم آن عزت حفظ شود. من آدمی نیستم که به رشته‌ام که سوم دنیا بوده و یک نسل را تغییر داده است، بی‌اعتمادی شود. ان‌شاءالله یک نفر دیگر بیاید قوی‌تر انجام دهد.

شمسایی در واکنش به اینکه پیش از این همیشه نشان داده انسانی است جنگنده‌ای است جدایی الان او از تیم ملی فوتسال مغایر با روحیه او است، تصریح کرد: تاج و همکارانش خیلی برای من عزیز هستند، ولی با آنها تفاوت دیدگاه دارم. تیم ملی فوتسال سوم دنیا شد و چهار سال بعد پاداش آن داده شد. تاج در فوتسال آسیا هم سمت دارد. مسابقات بانوان فوتسال و باشگاه‌های آسیا لغو شد و هیچ اتفاقی نیفتاد. من دوست دارم به این رشته نگاه ویژه‌ای شود، آنها مدیران لایقی هستند و از الان به‌عنوان یک هوادار فدراسیون فوتبال هستم و برای آنها دعا می‌کنم و از فردا در تیم ملی فوتسال نیستم.

وی در پاسخ به این سوال که جدایی او از تیم ملی فوتسال به این رشته ضربه نمی‌زند؟ گفت: فوتسال ایران اینقدر بزرگ است که جایگاه ویژه‌ای دارد و برای کادر جدید آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید