با فوتبالی که بازی می‌کنیم، جایگاه بهتری کسب خواهیم کرد/ خوشحالم خداوند به من صبر داده است

0
107

به گزارش وانانیوز، 

ساکت الهامی درباره دیدار هوادار تهران مقابل تراکتور تبریز که از ساعت ۱۸:۳۰ فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود، گفت: خیلی خوشحال هستم که به شهر مادری‌ام آمده‌ام. بهترین خاطرات زندگی ورزشی‌ام در این شهر همراه با پُرشورها رقم خورده و افتخار می‌کنم که همه آنها را در دیدار با تراکتور می‌بینم. این برای من بهترین پیامد این مسابقه است.

وی با بیان اینکه هر دو تیم به سه امتیاز این مسابقه نیاز دارند، تصریح کرد: امیدوارم با حضور تماشاگران، شاهد بازی کاملاً تاکتیکی و پُرفشار باشیم. هر تیمی که از فرصت‌های خود استفاده کند، برنده می‌شود و بازیکنان ما این موضوع را می‌دانند.

سرمربی هوادار درخصوص غایبان تیمش برابر تراکتور گفت: دوست دارم درباره بازیکنانی صحبت کنم که می‌توانند بازی کنند. همه بازیکنان ما سالم هستند و آماده دیداری سخت مقابل هواداران پُرشور تراکتور هستیم. حس بسیار خوبی دارم و آرزو می‌کنم کاش سوت آغاز مسابقه الان زده می‌شد. دوست دارم ورزشگاه پُر از تماشاگر باشد و خواهران و مادران عزیز با حضور در ورزشگاه، فوتبال زیبایی تماشا کنند. تراکتور در سفره مردم تبریز است.

الهامی با اشاره به قهرمانی خود با تراکتور در جام حذفی خاطرنشان کرد: هویت سرمربیگری من از تراکتور، تبریز و مردم این شهر رقم خورد. انسان باید قدرشناس باید و به‌صورت ویژه از زنوزی تشکر می‌کنم. زنوزی هواداران تراکتور در قلب من هستند و آنها بودند که به من هویت دادند تا قهرمان شدم.

وی با بیان اینکه هوادار می‌توانستیم در سه هفته گذشته امتیازات بیشتری بگیرد، گفت: در جدول چهار امتیاز داریم، اما به نظرم شش، هفت امتیازی هستیم. جایگاه بدی در جدول نداریم، اما با فوتبالی که بازی می‌کنیم، جایگاه بهتری کسب خواهیم کرد. به بازیکنانم ایمان دارم و اگر اینگونه نبود، به هوادار نمی‌آمدم. این بچه‌ها کارهای خیلی خوبی رقم خواهند زد.

سرمربی هوادار در مورد قضاوت سید رضا مهدوی در این مسابقه گفت: او یکی از داوران خوب ماست که دوندگی و مدیریت خوبی دارد. هر اتفاقی که در دیدارهای قبلی افتاده، از داوران تشکر کردم و خوشحالم خداوند این صبر را به من داده است. امسال با خودم تمرین می‌کنم که احترام خاصی برای داوران قائل باشم. شاید خیلی‌ها به قضاوت مهدوی در دیدار نیمه‌تمام تراکتور – پرسپولیس اشاره کنند، اما این مسابقه به ما ربطی ندارد و اطمینان دارم مردم بازی زیبا و جذابی را تماشا می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید