با کشتی‌گیرانی که به مسابقات پشت کردند برخورد می‌شود

0
52

به گزارش وانانیوز، 

محسن کاوه در مورد تعداد بالای کشتی‌گیرانی که در مسابقات قهرمانی کشور سر وزن نرسیدند و عده‌ای که بعد از شکست در دور مقدماتی، مسابقات را ادامه ندادند، اظهار داشت: متأسفانه تعدادی از نفرات کشتی نگرفتند. قضیه این تعدادی که بعد از شکست در دور مقدماتی، در گروه شانس مجدد کشتی نگرفتند با آنهایی که سر وزن نرسیدند، متفاوت است. این رفتار پشت کردن به مسابقات بود و اصلاً قابل پذیرش نیست. تکلیف آنهایی که سر وزن نرسیدند جدای از آنهایی است که کشتی نگرفتند. قطعاً با آنها برخورد صورت خواهد گرفت.

وی در مورد اینکه آیا همه نفرات اول مسابقات کشوری طبق وعده به قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد، گفت: بله، طبق صحبت قبلی قرار است نفرات اول به قهرمانی آسیا بروند.

مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد در خصوص زمان اعلام تیم اعزامی به آمریکا عنوان کرد: در یکی دو روز آینده کشتی‌گیران اعزامی معرفی خواهند شد.

کاوه در مورد عملکرد امیرحسین فیروزپور در مسابقات قهرمانی کشور گفت: او روز به روز بهتر می‌شود. او توانایی این را دارد که به سطح اول کشتی بزرگسالان برسد، به شرطی اینکه کار کند و دست از تلاش برندارد. این چیزی که من در وجود فیروزپور دیدم فکرمی‌کنم خیلی علاقمند به کشتی و سیری ناپذیر است.

سرمربی تیم ملی جوانان در مورد عملکرد شاگردان جوانش در قهرمانی کشور یادآور شد: خداراشکر خوب بودند و از مسابقات جوانان جهان اعتماد به نفس گرفتند. حاجیلوییان اگر امروز ارشک محبی و شهبازی را می‌برد نشات گرفته از اعتماد به نفسی است که در این مدت پیدا کرده؛ خوشبختانه آنها به خودباوری لازم رسیده‌اند و این اتفاق خوب ورزش ماست. همه جوانان ما باید برای قهرمان شدن از اسم‌ها نترسند و توانایی خودشان را نشان دهند و هر کشتی‌گیری که این کار را انجام دهد، برنده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید