بحران بزرگ ایگواین برای یوونتوس

0
253

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «توتو اسپورت» تورین خبر داد گونزالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی بحران بزرگی برای یوونتوس به وجود آورده است و نبود مشتری مناسب برای خرید این بازیکن بیانکونری را دچار بحران کرده است.

ایگواین بعد از فصل ناکامش در یوونتوس دیگر جایی در ترکیب ندارد. مخصوصا بعد از برکناری ساری از سمت مربیگری در یونتوس و آمدن پیرلو باید تورین را ترک کند.

مشکل بزرگ یوونتوس نبود مشتری مناسب برای فروش این بازیکن است. در صورت فسخ قرارداد از سوی باشگاه تورینی باید مبلغ ۱۸ میلیون یورو به این بازیکن پرداخت شود که در این اوضاع کرونا هزینه بسیار سنگینی به شمار می آید.

قرارداد ایگواین تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد. بیانکونری تا کنون هیچ پیشنهادی به مبلغ ۷ و نیم میلیون یورو برای جذب ایگواین دریافت نکرده است. پدر ایگواین به هیچ وجه قصد ندارد از حق پسرش بگذرد و می خواهد تمام مبلغ فسخ قرارداد را دریافت کند.

ایگواین در سال ۲۰۱۶ با مبلغ نجومی ۹۰ میلیون یورو از ناپولی به یوونتوس آمد. او در مدت برای بیانکونری ۱۰۵ بازی انجام داد و ۴۸ گل به ثمر رساند. البته این مهاجم آرژانتینی در  یک فصل به صورت قرضی برای میلان و چلسی هم بازی کرد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید