بحران کاپیتانی در استقلال

0
14

قایدی در صورت حضور در ترکیب بازی با سپاهان اولین گزینه برای کاپیتانی خواهد بود.

استقلال برای بازی حساس مقابل سپاهان، ۲ غایب بزرگ دارد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبال۳۶۰؛ ۲غایبی که البته هر دو یک نفر هستند! دروازه‌بان اول و کاپیتان استقلال مقابل سپاهان غایب خواهد بود. حسین حسینی به دلیل مصدومیت درون دروازه قرار نخواهد گرفت تا علیرضا رضایی بعد از مدت‌ها در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل فرصت خودنمایی پیدا کند.

با قرار گرفتن رضایی در ترکیب استقلال نوار ۱۶ بازی متوالی حسینی برای استقلال در این فصل پاره خواهد شد و آبی‌ها باید با یک کاپیتان متفاوت وارد زمین شوند. برخلاف اینکه درون دروازه گزینه جانشینی حسینی مشخص است جانشین او به عنوان کاپیتان استقلال کاملا مبهم است.

روزبه چشمی که دومین کاپیتان آبی‌هاست چهارکارته شده و این بازی را از دست داده است. عارف غلامی هم مصدوم است تا گزینه کاپیتانی استقلال به یک معما در این بازی تبدیل شود. با غیبت ۳ کاپیتان اول تیم باید به سراغ گزینه‌ها رفت گزینه‌هایی که جالب است آن‌ها هم اکثرشان احتمال حضورشان در ترکیب اصلی کم است.

سجاد شهباززاده را باید در صدر این لیست نوشت. بازیکنی که مدت‌هاست در میان ۱۱ انتخاب اصلی سا پینتو نیست و اگر هم به میدان بیاید به عنوان بازیکن تعویضی است. مهدی قایدی، ارسلان مطهری، سیاوش یزدانی را باید در رده‌های بعدی این لیست نوشت. بازیکنانی در کمال تعجب در مورد بازی کردن فیکس هیچ‌کدام از آن‌ها نمی‌توان مطمئن بود. در آخر هم می‌توان به آرش رضاوند رسید که از گزینه‌های باقی‌مانده سابقه بیشتری دارد.

در میان گزینه‌های گفته شده به نظر می رسد که مهدی قایدی در تقابل بزرگ هفته شانزدهم لیگ برتر، کاپیتان استقلال باشد. این بازیکن پیش از این هم سابقه بستن بازوبند کاپیتانی را دارد و چنانچه در ترکیب اصلی به میدان برود، وظیفه حساسی در این بازی مهم خواهد داشت. 

منبع : شایا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید