برای قهرمانی می‌جنگیم اما قولی نمی‌دهیم

0
59

به گزارش وانانیوز، 

سامان نریمان جهان با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: ما بازی سختی در پیش داشتیم و باید شکست مقابل گل‌گهر را جبران می‌کردیم. بچه‌ها هر چه در توان داشتند گذاشتند و خدا را شکر که با انجام یک بازی روان سه امتیاز را گرفتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتور می‌تواند در این فصل مدعی کسب قهرمانی یا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد، تصریح کرد: هواداران تراکتور همیشه از این تیم توقع قهرمانی داشته و دوست دارند که تیم‌شان بالای جدول باشد. مطمئن باشید که ما هم برای قهرمانی یا کسب سهمیه می‌جنگیم، اما قولی از این بابت نمی‌دهیم، چون بعضی چیزها از دست ما خارج است.

هافبک تیم فوتبال تراکتور همچنین یادآور شد: شما می‌بینید که خیلی از تیم‌ها هزینه‌های هنگفت می‌کنند، ولی باز هم این موضوع دلیل نمی‌شود که ما بی‌انگیزه شویم. در گذشته تیم‌هایی مثال سایپا، استقلال خوزستان یا فولاد خوزستان لیگ را با هدف قهرمانی شروع نکردند، ولی به قهرمانی رسیدند. قطعاً چنین تیم‌هایی می‌توانند برای ما الگو باشند.

نریمان جهان همچنین خاطر نشان کرد: پرسپولیس، سپاهان و استقلال تیم‌هایی هستند که بهتر از تراکتور بسته شده‌اند و از لحاظ مالی هم شرایط بهتری دارند، ولی مطمئناً ما تا آخرین هفته می‌جنگیم و می‌خواهیم همیشه در کورس قهرمانی باشیم. همین پارسال هم با وجود تیم‌های گردن کلفت می‌توانستیم سهمیه بگیریم و اگر استقلال در فینال جام حذفی فولاد را شکست می‌داد، سهمیه را کسب می‌کردیم.

وی در پایان راجع به گلی که در بازی با صنعت نفت به ثمر رساند، گفت: خوشحالم که در هفته دوم پایم به گلزنی باز شد و امیدوارم در بازی‌های آینده هم گل بزنم و هم پاس گل بدهم.

 

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید