برد پیت تعجب همه را برانگیخت

0
51

نمایشگاه مجسمه برد پیت

«برد پیت» ـ بازیگر مشهور هالیوود ـ از نخستین مجموعه مجسمه‌هایش در یک موزه هنری رونمایی کرد وبا این مجسمه ها تعجب همه را برانگیخت.

به گزارش وقت صبح به نقل از همشهری آنلاین، به نقل از گاردین، «برد پیت» بازیگر مشهور در یک اقدام غافلگیرکننده نخستین نمایشگاه هنری خود را در یک گالری هنری واقع در فنلاند برگزار کرد و از مجموعه‌ای از مجسمه‌ها رونمایی کرد.

نمایشگاه برد پیت در سومین شهر بزرگ فنلاند

این نمایشگاه در موزه هنری «سارا هیلدن» واقع در «تامپره»، سومین شهر بزرگ فنلاند برگزار شده است. این نخستین‌باری است که این ستاره آمریکایی خودآموز از مجسمه‌های خود در مقابل عموم مردم رونمایی کرده است.

«پیت» ۵۸ ساله شخصا در روز شنبه از مجموعه مجسمه‌هایی که خلق کرده است در این موزه هنری رونمایی کرد. مجسمه‌های «برد پیت» به عنوان بخشی از یک نمایشگاه بزرگ‌تر متعلق به آثار «توماس هوسیگو» (Thomas Houseago) هنرمند بریتانیایی و سرامیک‌های «نیک کیو» ‌(Nick Cave) موسیقیدان استرالیایی به نمایش گذاشته می‌شود.

«برد پیت» ‌ در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه در گفت و گو با یک رسانه فنلاندی بیان کرد: «این برای من و «نیک» ‌ یک جهان جدید و نخستین ورودمان است.»

«پیت» در مجموع ۹ مجسمه در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. گفته می‌شود این هنرپیشه پس از جدایی از همسرش «آنجلینا جولی» دیگر بازیگر مشهور هالیوود، کار کردن با سفال را آغاز کرده است و در سال ۲۰۱۷ تا ۱۵ ساعت در کارگاه فعالیت می‌کرد. حضور «پیت» در این نمایشگاه یک اتفاق غافلگیرکننده برای فنلاند بود؛ چراکه شرکت او در این نمایشگاه پیش از این اعلام نشده بود.

 

منبع : وقت صبح

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید