برنامه ۸ هفته نخست لیگ برتر فوتسال اعلام شد

0
38

به گزارش وانانیوز، 

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه هفته‌های اول تا هشتم مسابقات لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

هفته اول

پنجشنبه ۲۳ تیر – ساعت ۱۷
گیتی‌پسند اصفهان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن پیروزی اصفهان
فولاد زرند ایرانیان – فرش‌آرای مشهد، سالن فرش‌آرای مشهد

جمعه ۲۴ تیر – ساعت ۱۷
گهر زمین سیرجان – چیپس کامل مشهد، سالن امام علی (ع) سیرجان
زندی بتن کلاردشت – مس سونگون ورزقان، کلاردشت
کراپ الوند ایرانیان – قند کاترین آمل، سالن یادگار امام (ره) الوند
سن‌ایچ ساوه – مقاومت البرز، سالن فجر ساوه
فردوس قم – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن شهید حیدریان قم

هفته دوم

چهارشنبه ۲۹ تیر – ساعت ۱۷
فولاد زرند ایرانیان – گهر زمین سیرجان، سالن دانشگاه آزاد زرند
مس سونگون ورزقان – چیپس کامل مشهد، سالن شهید پورشریفی تبریز
فرش‌آرا مشهد – کراپ الوند ایرانیان، سالن شهید بهشتی مشهد
مقاومت البرز – زندی بتن کلاردشت، سالن انقلاب کرج
قند کاترین آمل – فردوس قم، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
فولاد مبارکه سپاهان – سن‌ایچ ساوه، اصفهان
صنایع پشتیبان هرمزگان – گیتی‌پسند اصفهان، سالن فجر بندرعباس

هفته سوم

دوشنبه ۳ مرداد – ساعت ۱۷
گهر زمین سیرجان – مس سونگون ورزقان، سالن امام علی (ع) سیرجان
کراپ الوند ایرانیان – فولاد زرند ایرانیان، سالن یادگار امام (ره) الوند
چیپس کامل مشهد – مقاومت البرز، شهید بهشتی مشهد
فردوس قم – فرش‌آرای مشهد، سالن شهید حیدریان قم
زندی بتن کلاردشت – فولاد مبارکه سپاهان، کلاردشت
گیتی‌پسند – قند کاترین آمل، سالن پیروزی اصفهان
سن‌ایچ ساوه – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن فجر ساوه

هفته چهارم

یکشنبه ۹ مرداد – ساعت ۱۷
کراپ الوند ایرانیان – گهر زمین سیرجان، سالن یادگار امام (ره) الوند
مقاومت البرز – مس سونگون ورزقان، سالن انقلاب کرج
فولاد زرند ایرانیان – فردوس قم، سالن دانشگاه آزاد زرند
فولاد مبارکه سپاهان – چیپس کامل مشهد، سالن اصفهان
فرش‌آرای مشهد – گیتی‌پسند، سالن شهید بهشتی مشهد
صنایع پشتیبان هرمزگان – زندی بتن کلاردشت، سالن فجر بندرعباس
قند کاترین آمل – سن‌ایچ ساوه، سالن پیامبر اعظم (ص) آمل

هفته پنجم

جمعه ۱۴ مرداد – ساعت ۱۷
گهر زمین سیرجان – مقاومت البرز، سالن امام  علی (ع) سیرجان
فردوس قم – کراپ الوند ایرانیان، سالن شهید حیدریان قم
مس سونگون ورزقان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن شهید پورشریفی تبریز
گیتی‌پسند – فولاد زرند ایرانیان، سالن پیروزی اصفهان
چیپس کامل مشهد – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن شهید بهشتی مشهد
سن‌ایچ ساوه – فرش‌آرای مشهد، سالن فجر ساوه
زندی بتن کلاردشت – قندکاترین آمل، کلاردشت

هفته ششم

جمعه ۲۱ مرداد – ساعت ۱۷
فردوس قم – گهر زمین سیرجان، سالن شهید حیدریان قم
فولاد مبارکه سپاهان – مقاومت البرز، اصفهان
کراپ الوند ایرانیان – گیتی‌پسند، سالن یادگار امام (ره) الوند
صنایع پشتیبان هرمزگان – مس سونگون، سالن فجر بندرعباس
فولاد زرند ایرانیان – سن‌ایچ ساوه، سالن دانشگاه آزاد زرند
قند کاترین آمل – چیپس کامل مشهد، سالن پیامبر اعظم (ره) آمل
فرش‌آرای مشهد – زندی بتن کلاردشت، سالن شهید بهشتی مشهد

هفته هفتم

چهارشنبه ۲۶ مرداد – ساعت ۱۷
گهر زمین سیرجان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن امام علی (ع) سیرجان
گیتی پسند – فردوس قم، سالن پیروزی اصفهان
مقاومت البرز – صنایع پشتیبان هرمزگان، سالن انقلاب کرج
سن‌ایچ ساوه – کراپ الوند ایرانیان، سالن فجر ساوه
مس سونگون ورزقان – قند کاترین آمل، سالن شهید پورشریفی تبریز
زندی بتن کلاردشت – فولاد زرند ایرانیان، کلاردشت
چیپس کامل مشهد – فرش‌آرای مشهد، سالن شهید بهشتی مشهد

هفته هشتم

سه‌شنبه اول شهریور – ساعت ۱۷
گیتی‌پسند – گهر زمین سیرجان، سالن پیروزی اصفهان
صنایع پشتیبان هرمزگان – فولاد مبارکه سپاهان، سالن فجر بندرعباس
فردوس قم – سن‌ایچ ساوه، سالن شهید حیدریان قم
قند کاترین آمل – مقاومت البرز، سالن پیامبر اعظم آمل
کراپ الوند ایرانیان – زندی بتن کلاردشت، سالن یادگار امام (ره) الوند
فرش‌آرای مشهد – مس سونگون ورزقان، سالن شهید بهشتی
فولاد زرند ایرانیان – چیپس کامل مشهد، سالن دانشگاه آزاد زرند

انتهای پیام/

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید