بمب سرخ ها نیامده محبوب ترین بازیکن پرسپولیس شد

0
128

به گزارش وانانیوز، 

لطفا تعجب نکنید! سعید صادقی وینگر تیم گل گهر سیرجان فصل فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و به نوعی تبدیل به شاه‌ماهی نقل و انتقالات فوتبال ایران شد. صادقی با آمار ۱۴ پاس گل و ۷ گلی که فصل گذشته به جای گذاشت تقریبا از تمامی تیم‌‎های مدعی فوتبال ایران پیشنهاد داشت و حالا خیلی ها بر این باورند که احتمالا در حال حاضر گران‌ترین فوتبالیست ایرانی لیگ برترشده است.

او از تیم های استقلال، سپاهان اصفهان و حتی فولاد خوزستان هم پیشنهادات خوبی داشت اما در نهایت تصمیم گرفت به پرسپولیس ملحق شود. به همین خاطر سعید صادقی در اولین تمرین سرخپوشان در فصل جاری محبوب ترین بازیکن این تیم هم بود که هواداران پرسپولیس حسابی برای او سنگ تمام گذاشتند.

شاید یکی دیگر از دلایل محبوبیت سعید صادقی به مصاحبه های اخیرش پس از پوشیدن پیراهن تیم پرسپولیس بر می گردد که گفته است: ” ما خانوادگی پرسپولیسی هستیم و بازی برای پرسپولیس رویایی بود که به واقعیت تبدیل شد. این تیم را با جان و دلم انتخاب کردم و…”

از طرفی شاه ماهی نقل و انتقالات درحالی که تیم رقیب استقلال را به شدت خواهان خود می دید به پرسپولیس پیوست و قرمزپوش شد تا محبوب هواداران شود. سبک فوتبال سعید صادقی هم شاید دلیل دیگر این محبوبیت باشد. قرمزها صاحب یک وینگر خلاق و یکی از بهترین بازیکنان فصل پیش فوتبال ایران شده‌اند که می تواند هم پاس گل های زیادی بدهد و در ضمن گل هم بزند.

البته بمب قرمزها باید بداند کار بسیار سختی در پرسپولیس پیش رو داشته و این تشویق ها، انتظار درخشش بیشتر هم به دنبال خواهد داشت!

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید