بهاره رهنما در کنار عوامل فیلم جدیدش بدون رعایت پروتکل! + عکس

0
32

 

بهاره رهنما در کنار عوامل فیلم جدیدش بدون رعایت پروتکل!

بهاره رهنما که عرصه‌های مختلفی مانند بازیگری، کارگردانی تئاتر، داستان نویسی، شعر و… را تجربه نموده، به نظر می‌رسد این بار به سراغ کارگردانی فیلم رفته باشد. شاید از گذشته سودای فیلمساز شدن با بهاره رهنما بوده به ویژه این که همسر سابقش پیمان قاسم خانی نیز پس از سال‌ها نویسندگی، چند سال پیش با کارگردانی خوب بد جلف به جرگه فیلمسازان پیوست.

اما حالا بهاره رهنما در حال کارگردانی سریالی است که این روزهایش را مشغول کرده است. البته فوت پدر رهنما باعث شد تا وقفه ای در ساخت این پروژه بیوفتد اما ظاهرا خانم بازیگر دوباره به عرصه کارگردانی اش بازگشته است. بهاره رهنما به تازگی عکسی دسته جمعی منتشر کرده که با عوامل فیلمش در کنار هم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و به هم چسبیده ایستاده اند.

رهنما در کپشن پستش نوشت:

عکس از روزهای پایانی فیلمم :عطر های خالی است که به لطف خدا و همکارانم از موفقیت های پر برکت عمرم است و بابتش شکر میگویم

فیلم در مراحل فنی و تدوین نهایی است…بازیگران و هنرمندان با توجه به شغلی که دارند و اینکه بالاخره راه کسب درآمدشان از این طریق است مجبور اند تا در حین بازی فیلم و سریال ها از ماسک استفاده نکنند. آن ها حتی اگر در تمام مدت پشت صحنه و مکان های عمومی پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند باز هم در یک لحظه ممکن است سر صحنه فیلم مبتلا باشند و به دیگران ویروس کرونا را انتقال دهند.

متاسفانه تزریق کند واکسن کرونا موجب شد تا بسیاری از بازیگران عزیز کشورمان در همین چند ماه اخیر بر اثر ابتلا فوت کنند اما همچنان خبری از واکسن بازیگران نیست!

در این میان هنرمندانی چون بهاره رهنما نیز با رفتار هایی مانند عکس دسته جمعی و چسبیدن به هم بدون ماسک و فقط به خاطر یک عکس باعث می شوند تا شیوع این بیماری گسترش بیشتری یابد. البته خانم بهاره رهنما آنقدر کار های عجیب و غریب کرده اند که این رفتار هم دور از انتظار نبود.

منبع : وقایع روز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید