به چه حقی برای تماشاگر استقلال درصد تعیین کردید؟/ مجیدی در اصفهان از ضدحمله غافل نشود

0
145

به گزارش وانانیوز، 

سعید مراغه چیان پیشکسوت تیم استقلال درباره بازی پیش روی استقلال مقابل سپاهان و نتایج اخیر این تیم اصفهانی در رقابت‌های آسیایی اظهاراتی را مطرح کرد.

از شرایط حریف بعدی استقلال در لیگ برتر خبر دارید؟

اتفاقاً بازی سپاهان مقابل الدحیل را کامل نگاه کردم. این تیم واقعاً زیبا فوتبال بازی می‌کند و در همان دقایق دوم یا سوم بازی نزدیک بود گل هم بزنند. نورافکن هم یکی دو موقعیت خوب داشت ولی این تیم روی ضد حملات به شدت شکننده است.

منظورتان وضعیت سازمان دفاعی سپاهان است؟

بله! اصلاً در این تیم نظم دفاعی درستی وجود ندارد. ناگفته نباید با توجه به شرایط جدول گروه سپاهان این تیم در بازی آخرش انتحاری فوتبال بازی می کرد. چون می دانست که غیر از برد هیچ نتیجه ای ضامن صعودش نخواهد بود. ولی به طور کلی تیمی که در ۶ مسابقه ۱۲ گل می خورد و از طرفی در لیگ برتر هم با اینکه رده سوم جدول است ۱۵ گل خورده، نشان می دهد وضعیت دفاعی خوبی ندارد. آنها در جام حذفی هم زود حذف شدند و این می‌تواند یک موقعیت خوب برای استقلال باشد.

وضعیت خط حمله سپاهان را چطور دیدید؟

همانطور که گفتم این تیم زیبا فوتبال بازی می‌کند و در بخش هافبک و حمله خیلی خوب یکدیگر را پیدا می کنند و در موقعیت گلزنی قرار می گیرند. اما باید یادمان باشد که استقلال هم برعکس سپاهان نظم دفاعی خیلی خوبی دارد و فکر می‌کنم اگر در این زمینه کمی باهوش عمل کنند روی ضدحملات با نفرات سرعتی می‌توانند به سپاهان ضربه بزنند.

فکر می کنید تیم نویدکیا در دیدار مقابل استقلال هم مانند لیگ قهرمانان آسیا بازی کند؟

قطعاً اینطور نیست. استراتژی تیم اصفهانی مقابل استقلال کاملاً با آسیا متفاوت خواهد بود. آنها می خواستند از این گروه صعود کنند برای همین تفکرات دیگری داشتند اما بحث لیگ فرق می کند. قطعاً آنها در اصفهان دنبال پیروزی هستند اما نه به هر قیمتی. به این خاطر استقلال باید مراقب همه چیز باشد و باهوش عمل کند.

می دانید بازی در نقش جهان با حضور تماشاگران اصفهانی است؟

این خیلی خوب است که تماشاگران به استادیوم می‌آیند اما چرا ۳۰ درصد؟ چرا ۲۰ درصد؟ این درصدبندی ها چه معنی دارد؟ چرا هوادار ایرانی باید درصدی به استادیوم برود؟ مگر مشکل کرونا در دنیا حل نشده! بازی رئال با منچسترسیتی را دیدید؟ گوش تا گوش استادیوم لندن پر بود از هواداران انگلیسی و اسپانیایی. تا کی قرار است استقلال طرفدارانش را کنار خودش نداشته باشد!

ظاهراً وزارت بهداشت چنین اجازه ای را صادر نمی‌کند؟

به چه عنوان اجازه نمی دهد؟ کاسه داغتر از آش شده اند! وقتی همه مردم ایران هر دو دوز واکسن را زده‌اند و نزدیک به ۲۷ میلیون نفر هم دوز سوم را زدند، چرا باز هم می ترسیم؟ اگر قرار باشد با این ترس زندگی کنیم که نمی‌شود. شما را به خدا اجازه بدهید مردم به استادیوم برگردند و استقلال بتواند در این شش بازی باقی مانده در حضور ۸۰ تا ۹۰ هزار تماشاگرش بازی کند.

فکر می کنید استقلال بتواند از اصفهان دست پر برگردد؟

این آرزوی همه استقلالی هاست. البته کار خیلی سختی در پیش است و امیدوارم استقلال در این بازی نتیجه را از دست ندهد. چون ممکن است برایش مشکل ساز شود. اما اگر این بازی را ببرد یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک می‌شود. این اولین فینال استقلال تا قهرمانی است.

 

منبع : وانا نیوز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید